System Chwały i Zwycięstw

1 minuta czytania

System chwały bojowej polega na pozyskiwaniu specjalnego rodzaju punktów w zamian za pokonanie członka wrogiej frakcji w konfrontacji PvP. Za każdego zabitego osobnika gracz otrzymuje określoną pulę punktów chwały bojowej [combat glory].

allods online, allodia, allodium, system chwały i zwycięstw

Ich ilość związana jest z poziomami walczących postaci. Gracz nie uzyska żadnych profitów za zabicie niskopoziomowej lub wciąż tej samej postaci. Jeżeli walka rozgrywa się w grupach, punkty chwały są równo rozdzielane wszystkim członkom.

Istnieją dwa wskaźniki punktów chwały bojowej:

  • Zwycięstwo [Victory]
  • Chwała [Glory]

Zwycięstwo odnosi się do liczby zabitych postaci. Owa informacja jest na stałe przypisana do danego osobnika, podczas gdy chwała jest usuwana co tydzień.

allods online, allodia, allodium, system chwały i zwycięstw

Po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów chwały bojowej, gracze uzyskają rangi. Istnieją cztery jej rodzaje, w zależności od przynależności do frakcji. Dzięki nim gracz może uzyskać zniżkę na specjalne przedmioty u kupców. Im wyższa ranga, tym większy rabat. Po siedmiu dniach rangi oraz punkty chwały zostają usunięte.

Gracze chętni do przetestowania własnych zdolności PvP mogą wziąć udział w zadaniach, które polegają na polowaniu na graczy innej frakcji. Wszyscy uczestnicy walki PvP zyskują reputację za zabijanie przeciwników.

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...