Magik

1 minuta czytania

allods online, magik, mag, kanianie

Frakcja: Liga
Rasa: Kanianie
Archetyp: Mag
Typ Pancerza: wyłącznie szaty
Umiejętność Specjalna: Magician's Concentration – rzucanie zaklęć nie może zostać przerwane przez wrogie akcje.

allods online, magik, mag, kanianie

Charakterystyka

Kanianie nie są może najbardziej uzdolnioną rasą, jeżeli chodzi o magię, jednakże istnieje kilka osób, które posiadają instynktowną skłonność do poznawania tajemnej i nieznanej wiedzy. Fakt otwarcia się astralnych portali spowodował założenie szkół magii.

Owe instytucje zajmowały się wyszukiwaniem najzdolniejszych Kanian, którzy mogliby ukończyć kurs przygotowawczy i zostać Wielkimi Magami, zdolnymi do udźwignięcia allodiów. Jednakże nie każdy, kto zdecyduje się zgłębiać wiedzę tajemną, może zdać sprawdzian. W przeszłości wszyscy, którzy zakończyli nauki, mogli podjąć się testu, którego oblanie oznaczało śmierć. Obecnie wyłącznie ci, którzy mają dużą szansę na pomyślne zdanie egzaminu, są przyjmowani do szkół. Dla tych, którzy nie otrzymają tytułu, nauki zostają przerwane i najlepszym krokiem jest rozpoczęcie odpowiedniejszej kariery w wojsku.

Magicy, którzy są w stanie władać siłami natury, należą do elitarnych oddziałów w Królestwie Kanian. Ich moc stosowana jest, by stłumić wroga, podczas gdy reszta armii ochrania ich przed zagrożeniami. Posiadanie mocy magicznych wywołuje wśród innych respekt i strach. Zazwyczaj mają wielki wkład w zwycięstwo armii.

allods online, magik, mag, kanianie

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...