Rozbójnik

1 minuta czytania

allods online, paladyn, rozbójnik, orkowie

Frakcja: Imperium
Rasa: Orkowie
Archetyp: Paladyn
Typ Pancerza: skórzane ubrania od poziomu 1, zbroje płytowe od poziomu 20
Umiejętność Specjalna: Reaver's Coup – zadaje obrażenia i spala manę bądź energię wroga.

allods online, paladyn, rozbójnik, orkowie

Charakterystyka

Pierwszy raz Orkowie zetknęli się z paladynami podczas Drugiej Wielkiej Astralnej Kampanii, gdy armie Ligi i Imperium zjednoczyły się, by zmusić demony do odwrotu. W tym czasie kaniańscy Czempioni i orkowi Brutale byli podstawą wojska.

Święty gniew Kanian oraz dziki szał Orków zapewniły zwycięstwo. To przedsięwzięcie udowodniło, że niemożliwe staje się możliwe: odwieczni wrogowie walczący po tej samej stronie, uczący się nawzajem oraz szacujący siłę wspólnego rywala. Orkowi Szamani chceli sprowadzić Wielkiego Maga przed oblicze orkowych Rozbójników. Nowa magia od Tensessa, magia światła była szansą do naukę czegoś nowego. Tak powstali Rozbójnicy.

Warto nadmienić, że nie wielu z nich naprawdę poświęciło się Tensessowi. Wymagane rytuały traktują wyłącznie jako konieczność. Powszechnie wiadomo, że wyłącznie jego oddani wyznawcy mogą zostać prawdziwymi Rozbójnikami zdolnymi do dokonania cudów. Nie wielu jest takich pośród Orków, lecz z dnia na dzień liczba, tych którzy przynależą do Kościoła Światła, rośnie. Można powiedzieć, że Tensess został ich bohaterem: czczą jego ducha tak samo jak inni orkowi wojownicy oddają cześć duchom Czaszki.

allods online, paladyn, rozbójnik, orkowie

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...