Łowca

1 minuta czytania

allods online, łowca, zwiadowca, kanianie

Frakcja: Liga
Rasa: Kanianie
Archetyp: Zwiadowca
Typ Pancerza: wyłącznie skórzane ubrania
Umiejętność Specjalna: Ranger's Shot – zadaje obrażenia na dystans, oślepiając jednocześnie wroga.

allods online, łowca, zwiadowca, kanianie

Charakterystyka

Łowcy odgrywają specyficzną rolę w kaniańskiej armii. Po pierwsze, jako jedyni myślą przed wystrzeleniem pocisku, przez co idealnie nadają się do konkretnych zadań. Po drugie, ich skuteczność w wirze walki jest o wiele większa niż zwykłego piechura. Wreszcie ostatnim argumentem jest fakt, że większa część z nich to kobiety.

W przeciwieństwie do wojowników, Łowcy powinni być zręczni, zdolni do podejmowania szybkich decyzji i wystarczająco elastyczni, by przystosować się do każdej sytuacji. Kaniańskie kobiety wykazały się tymi umiejętnościami i uformowały podstawowe oddziały. Są nie tylko zdolne do zadawania szybkiej i bezlitosnej śmierci, ale również znane są z cichego przedzierania się na terytorium wroga. Często proszone są o zebranie pewnych informacji czy przeprowadzenie sabotażu.

Dla mężczyzn zostanie Łowcą to honor, który niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Kobiety są cennym nabytkiem dla regimentu i za ich śmierć obciążana jest męska część oddziału, niezależnie od przyczyn śmierci. Zazwyczaj takie grupy, nazywane Posłańcami Śmierci, są przyłączane do armii, gdzie wraz z nią walczą na polu bitwy.

allods online, łowca, zwiadowca, kanianie

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...