Brutal

1 minuta czytania

allods online, wojownik, brutal, orkowie

Frakcja: Imperium
Rasa: Orkowie
Archetyp: Wojownik
Typ Pancerza: skórzane ubrania od poziomu 1, zbroje płytowe od poziomu 20
Umiejętność Specjalna: Brute's Dab – zwiększa siłę rzucającego.

allods online, wojownik, brutal, orkowie

Charakterystyka

Brutale są wielce szanowani wśród Orków. W zasadzie każdy z nich może wciąć topór i bronić swojego plemienia. Często spotykanym widokiem jest grupa młodych osobników opuszczających swój klan, by dołączyć do imperialnej armii. Zazwyczaj z takich grup powstają oddziały Brutali.

W praktyce orkowi wojownicy walczą w bardzo zorganizowany i skoordynowany sposób, ramię w ramię z pobratymcami pod flagą bądź totemem plemienia. Jednakże często zdarza się, że taki oddział opuszcza bazę bez zezwolenia i powraca do swoich jurt. Niemniej jednak są również profesjonalni orkowi Brutale, którzy wiernie służą Imperium. Są to najlepsi wojownicy: silni, uzdolnieni, wściekli oraz zdolni do inspirowania innych swoimi heroicznymi czynami.

W imperialnym wojsku pojawił się nowy trend, polegający na formowaniu oddziałów pod wodzą jednego lidera. Wygląda to na małą hordę braci, gdzie każdy jest gotów oddać życie za współtowarzyszy. Grupy te noszą dumne nazwy nawiązujące do imion ich wodzów. Gdy lider oddziału polegnie na polu bitwy, jego podwładni będą podtrzymywać pamięć o nim, przez co zostaje jednym z czczonych duchów.

allods online, wojownik, brutal, orkowie

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...