Xadaganianie

2 minuty czytania

Xadaganianie są perfekcyjnie zbalansowanymi militarnymi maszynami, zawsze gotowymi do walki, gdyż ich głównym celem jest dominacja nad Astralem. To bojowe mechanizmy wciąż ulepszające się nowymi częściami, by ich siły zbrojne stały się doskonałe. Tylko cud może uratować przed śmiercią tego, który stanie przeciwko pełnej sile Xadaganian.

allods online, rasy, xadaganianie

Klasy

Aspekty: ojczyzna, wódz, zwycięstwo

Charakterystyka

Xadaganianie są stronnikami Wielkiego Maga Nezeba, który wywiódł ich z Kanii. Wierzą, że podążający śladami nieżyjącego maga, Yasker, zawiedzie ich królestwo w całkiem nową, świetlaną przyszłość, pełną szczęścia i w czasy, gdy wszyscy obywatele Imperium będą posiadać równe prawa. Są gotowi poświęcić się dla wspólnego snu o szczęściu i równości.

Początkowo, kiedy królestwo Xadaganian zostało utworzone, składało się głównie z koczowniczych ludzkich plemion z południowych ziem Sarnaut, które po otrzymaniu niepodległości, wchłonęło kilka krain Kanian. Dziedzictwo ich południowej krwi powoduje, że są oni bardzo charakterystyczni – mali, szczupli, ciemnoskórzy z krótką fryzurą.

allods online, rasy, xadaganianie

Każdy aspekt zwykłego mieszkańca kraju jest powiązany z nieustającym konfliktem z Kanią. Spowodowało to utworzenie silnie zmilitaryzowanego społeczeństwa, które dodatkowo wspierane jest przez uprzemysłowienie. Rezultatem tego większość obywateli zamieszkuje ogromne miasta i jest kształcona na wojowników. Xadaganianie są bardzo zdyscyplinowani, co roztacza się również na każdy aspekt ich codziennego życia.

Niekończąca się wojna i wiara, iż interes ogółu jest ważniejszy od potrzeb jednostki, nie sprawiły, że stali się grubiańscy czy gwałtowni. Żywią nadzieję, że owa droga jest jedyną, która może zapewnić pokój i szczęście królestwu. Głęboko gardzą systemem władzy w Kanii, rządzonej przez Radę Deputowanych.

Wyłącznie przewodnictwo silnej jednostki może przynieść zjednoczenie nacji. Najlepszą rzeczą, jaką może zrobić pojedynczy obywatel, to służba narodowi.

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...