Powstańcy

2 minuty czytania

Powstańcy są dziwną i obcą nacją dla Sarnaut. Powrócili na planetę dwa tysiące lat po swojej śmierci. Przeznaczenie nadało im nieśmiertelność, by zapewnić, że przyszłość będzie należała do nich.

allods online, rasy, powstańcy

Klasy

Aspekty: wiedza, śmierć, ideał

Charakterystyka

Powstańcy to oficjalny i popularny sposób nazewnictwa przedstawicieli tej rasy. Często mówi się o nich lud Zem lub w skrócie Zemowie. Ich charakterystyczny wygląd w połączeniu z faktem, iż powrócili ze świata zmarłych, zaowocował kolejnymi przydomkami: Powracający, Zombie czy Ludzie z Żelaza.

Nie zważając na szyderczą i wyśmiewczą funkcję tych określeń, Powstańcy są siłą, z którą trzeba się liczyć, wzbudzająca szacunek wśród sprzymierzeńców oraz strach wśród wrogów. Są ogromną potęgą należącą do Imperium.

Zemowie byli kiedyś wysokimi śmiertelnikami o szczupłej budowie, ciemnej pigmentacji i bursztynowych oczach. Podczas gdy świetność ich ciał minęła, mechaniczne części i znamiona na twarzach zapewniają, iż Powstańcy kontynuują życie i próbują przetrwać na Sarnaut. Powód tych zmian i żelaznych części wszczepionych w korpus jest częścią ich długiej historii i umożliwia zmarłym tysiące lat temu na ponowne narodziny.

allods online, rasy, powstańcy

Powstańcy są pełnoprawnymi obywatelami Imperium. Trzysta lat od ich rezurekcji poczynili duże postępy. Byli kiedyś przygłupimi niewolnikami pracującymi w trudnych warunkach, głęboko w xadaganiańskich kopalniach. Jednakże z biegiem czasu rozwinęli się intelektualnie, zapewniając swoim krainom astralne statki i zasoby many.

Xadaganianie i Orkowie czasami żartują z nich, często wspominając o ich oziębłości, skupieniu i oderwaniu od życia. Pomimo tego są szanowani przez wszystkich, nawet jeżeli ich zmumifikowane części ciała zostały zastąpione mechanicznymi partiami. Są całkowicie akceptowani przez społeczeństwo, będąc ważnym ogniwem Imperium za przyczynianie się w dużym stopniu do przybliżania się ku wspólnym celom.

Wyłącznie głupiec ryzykowałby zniewagę Powstańca.

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...