Arena Śmierci

2 minuty czytania

arena
Zdobądź chwałę na Arenie Śmierci!

Zmierz się z nieustępliwymi wrogami ze wszystkich allodiów i zajmij honorowe miejsce w historii swej frakcji. Docierając do wiecznie niestabilnego Yazes Shard, z łatwością odnajdziesz arenę pomiędzy dwoma obozami zwaśnionych stron. Na niej możesz zmierzyć się z przedstawicielami przeciwnej frakcji, a co cztery godziny zyskasz, trwający aż godzinę, specjalny buff.

Wszyscy, którzy wkroczą na arenę będąc pod wpływem tego błogosławieństwa, otrzymają kolejną premię, dającą o 50% więcej punktów Chwały! Jednakże zostanie ona automatycznie zdjęta, gdy opuści się centrum placu, chociaż wciąż będzie można wziąć udział w walkach PvP gdziekolwiek na obszarze Areny Śmierci [the Arena of Death].

arena
Wkroczenie na arenę wiąże się z upadkiem z wysokości, więc upewnij się, że nie spowoduje to znacznych uprzykrzeń podczas starcia.

Wpierw jednak trzeba ukończyć kilka zadań, by uzyskać prawo do wejścia na arenę. Członkowie Ligi powinni w tej sprawie zwrócić się do Rognedy Boykovy, natomiast ci z Imperium do Adama Verkhovina.

arenaarena

Po wykonaniu zleceń, udaj się do Strażnika areny, by móc wreszcie upuścić trochę krwi oponentów.

strażnik areny

Śmierć na placu nie przekreśla szans na Chwałę. Po procesie oczyszczenia w Czyśćcu, zmarły pojawi się ponownie na arenie w pobliżu Kapłanki Ciemności, która oferuje w sprzedaży eliksiry oraz Mirrę, która niweluje efekt Obawy przed Śmiercią [the Fear of Death].

arena
Wciąż pozostaniesz na arenie, jeżeli się wylogujesz. Pamiętaj, że po ponownym zalogowaniu przez 20 sekund nie będziesz mógł się poruszać.

Opuszczenie lokacji jest prostą sprawą, chociaż istnieje tylko jedno wyjście. Wystarczy udać się masywnymi schodami na wyższy poziom budowli, gdzie rezyduje Strażnik.

arena
Miej się na baczności podczas opuszczania areny, gdyż inni mogą polować na szukających ucieczki!

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...