Druid

1 minuta czytania

allods online, druid, strażnik, kanianie

Frakcja: Liga
Rasa: Kanianie
Archetyp: Strażnik
Typ Pancerza: szaty od poziomu 1, skórzane ubrania od poziomu 10
Umiejętność Specjalna: Scare'em – rozkaz wydany zwierzęcemu towarzyszowi, by odstraszył wrogów.

allods online, druid, strażnik, kanianie

Charakterystyka

Zakon Druidów jest nieformalną i antyczną organizacją. Wywodzi się z dawnego poganizmu, dziwacznego studiowania magii oraz władania trudnymi do okiełznania siłami natury. Podstawy druidycznej magii są nauczane w kaniańskich magicznych szkołach, ale tylko na podstawowym poziomie.

By zostać prawdziwym Druidem, uczeń musi znaleźć osobistego nauczyciela i być tak długo eremitą, aż nie nawiąże kontaktu z naturą. W odróżnieniu od innych klas, nie tworzą oddziałów i nie posiadają znaków rozpoznawczych. Zazwyczaj nigdy nie są wcielani do armii, gdyż ujawniają się wtedy, kiedy chcą. Nikt nie odrzuciłby pomocy takiego osobnika, gdyż są wszechstronnymi wojownikami, zdolnymi do obrony samych siebie i do pomocy innym. Pojawiają się niespodziewanie na polu bitwy jak duchy, ale ich obecność w momentach krytycznych może przesunąć szalę zwycięstwa. Kiedy zrobią to, po co przyszli, znikają i żyją dalej w odosobnieniu. Spowodowało to powstanie wielu legend na ich temat.

Druidzi są naszą ostatnią deską ratunku – to zwrot, którym rozgoryczeni żołnierze Ligi żartują, gdy wynik bitwy wyraźnie wisi na włosku.

allods online, druid, strażnik, kanianie

Źródło: en.allods.gpotato.eu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...