Nowy dział – Allods Online na GameExe!

1 minuta czytania

Choć od rocznicy szóstych urodzin portalu GameExe minęło już kilkanaście dni, my wciąż nie przestaliśmy świętować, w związku z czym mamy dla Was kolejną niespodziankę. Jak pamiętacie, w ostatnich dniach przygotowaliśmy mnóstwo konkursów, zorganizowaliśmy pokaźną aktualizację działu Dragon Age: Początek oraz zaprezentowaliśmy Wam nową podstronę Mass Effect.

Dziś dokładamy kolejną cegiełkę, a jest nią dział poświęcony Allods Online – darmowej grze MMORPG wprowadzającej graczy do epickiego wszechświata, w którym rozgrywa się dziki konflikt. To nie tylko wciągające walki PvP, ale ogromny świat oraz jego eksploracja!

Nasz tłumacz, Lionel, poświęcił się całkowicie – nie zaznał snu od dobrych dwóch tygodni, jednak, jak sam twierdzi, było warto, bowiem specjalnie dla Was przygotował ponad czterdzieści tłumaczeń poświęconych Allods Online! Po artykule dorzucił też Medivh oraz Strażnik.

Gorąco zachęcam do przeglądania działu i czytania artykułów. Jednocześnie zapraszam do oglądania filmów poświęconych temu ciekawemu MMORPG, które oczekują Was na GameExeView. Miłego!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...