Narodziny Ligi w Allods Online

2 minuty czytania

Dublin, Irlandia – 1 lipca 2009 – Allods online jest bezpłatnym, nadchodzącym AAA MMoRPGiem opracowanym przez Nival Online – twórców Heroes of Might & Magic V. Gra zostanie opublikowana przez Gala Networks Europe tej jesieni w języku angielskim, francuskim i niemieckim, na portalu gPotato.eu. Zespół gPotato z dumą wprowadza graczy do drugiej frakcji. Liga jest sojuszem pomiędzy trzema rasami: Federacji Kanian, Elfów oraz Gibberlingów. Są przeciwnikami dla Imperium w wojnie o dominacją nad przestrzenią astralną.

Liga jest demokratycznym społeczeństwem, które używa systemu głosowania oraz wyborów do zarządzania swoim królestwem. Rada Deputowanych jest demokratycznie wybierana przez elektorat. Choć lokalne kwestie są rozpatrywane konsekwentnie, ważne decyzje, które będą miały wpływ na życie wszystkich obywateli Ligi, może być dokonane jedynie po głosowaniu w Radzie. Wszystkie trzy rasy są w pełni grywalne dla tych, którzy wybrali Ligę zamiast Imperium.

Rasa Kanian pochodzi od starożytnego państwa federalnego. Musiała się szybko dostosować do nowych zagrożeń, stwarzanych w przestrzeni astralnej. Rasa ludzka została powołana do strategicznej unii z klanami, po pokonaniu Orków dawno temu i ustanowiła państwo oparte na zasadach wolności oraz demokracji. Są oni gotowi do walki na śmierć, aby chronić to, co zyskali.

Elfowie są najstarszą radą ze wszystkich ras Sarnaut. Oglądali oni rozwój innych z dużej odległości. Ich struktury polityczne powstały na długo przed Wielkim Kataklizmem i są one silnie zorientowane w kierunku rodziny. Po niesprowokowanym ataku przez Xadaganian i Orków, które doprowadziły do utraty przez elfów Grokh, podpisały porozumienie, aby przystąpić do Ligi.

Gibberlingi są stworzeniami z kontynentu Isa. Odczuły ciężar Wielkiego Kataklizmu, pozostawiając je z niewielką przestrzenią na przetrwanie. Jednakże pijany Gibberling odkrył sekret podróży poprzez przestrzeń astralną. Wyjątkowo płodne, większość Gibberlingów dobiera się po trzech, razem żyją, podróżują, walczą i giną jako jednostka. Ich mała postawa nie wyklucza ich z atakowania wiosek Orków, kiedy pojawi się na to szansa. Szukają nowej ojczyzny i to był ich główny powód przystąpienia do Ligi.

Cechując się sześcioma grywalnymi rasami oraz dwudziestoma ośmioma klasami, Allods Online zaoferuje graczom bogaty, nowy świat. Posiada innowacyjny gameplay i jest całkowicie darmowy. Dalsze informacje na temat gry ukażą się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Łatwo jest podążać za Allods Onlie. Odwiedź oficjalną europejską strone allods.gpotato.eu, przeczytaj o historii świata Allods Online na portalu gPotato.eu lub zapisz sobie kanał RSS, aby otrzymać najnowsze wiadomości.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...