bitwa_blizniakow

"Red Sand" – fanowski film oparty na uniwersum "Mass Effect"

1 minuta czytania

Jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno na temat filmowej adaptacji przygód komandora Sheparda. Dyskutowano wtedy na wiele tematów: kto powinien odegrać główną rolę, komu powierzyć reżyserowanie filmu oraz co zrobić, żeby film nie okazał się kolejną porażką. Niestety, jak to zwykle bywa, na dyskusjach się zakończyło, a na temat filmowego projektu nie wypowiadają się nawet twórcy uniwersum.

red sand, mass effect, movie, film

Na szczęście fani się nie obijają i pracują nad własną produkcją. "Red Sand", bo tak się będzie nazywał film, przedstawi wydarzenia rozgrywające się 35 lat przed historią Sheparda. Fabuła filmu skupiała się będzie na grupie badawczej, która za zadanie wyznaczyła sobie zabezpieczenie proteańskich ruin na Marsie. Niestety, obiekt ten będzie też celem miejscowych rabusiów, którzy do wytwarzania czerwonego piasku potrzebują pierwiastka zero obecnego w dużych ilościach właśnie w budowli Protean.

Warto również wspomnieć, że jedną z głównych ról odegra Mark Meer, aktor, który użyczył swojego głosu właśnie komandorowi Shepardowi. Zainteresowanych nowinką odsyłam do rozszerzenia newsa, gdzie umieszczony został trailer filmu.

Moja osobista opinia? Gdyby tak w miejsce bandytów wstawić jakieś maszkary do ubicia, to otrzymalibyśmy film bliski uniwersum "Dead Space". Premiera filmu została wyznaczona na lipiec/sierpień bieżącego roku. Więcej informacji znajdziecie zaś na oficjalnej stronie produkcji oraz facebookowym profilu.

Komentarze

0
·
No czego producent nie może tego fan nie zostawi , że tak powiem chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądał cały film.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...