Allods Online – przestrzeń astralna

2 minuty czytania

Gala Networks Europe wypuściła filmik do gry Allods Online, w którym dowiemy się nieco o przestrzeni astralnej. Znajdziecie go poniżej, natomiast w rozwinięciu newsa kilka słów o tejże przestrzeni od wydawcy w moim tłumaczeniu. Zapraszam do zapoznania się z tymi materiałami!

Allods Online jest nadchodzącym darmowym MMORPG, stworzonym przez Nival Online – twórców Heroes of Might & Magic V, a wydanym przez Gala Networks Europe. Gra ma się ukazać jesienią 2009 na portalu gPotato.eu. Ekipa gPotato z dumą ujawnia informacje o przestrzeni astralnej – ważnej części rozgrywki w Allods Online, która swoje inspiracje czerpie z najlepszych elementów space opery.

Przestrzeń astralna jest mistyczną substancją, która trzyma razem allodia – wyspy uformowane z roztrzaskanych szczątków planety Sarnaut. Przestrzeń ta jest rozwijającym oraz zmieniającym się miejscem, zupełnie jak istota żyjąca. Dzięki wynalezieniu technologii astralnych statków ludzie mogą teraz podróżować przez nią, handlować, podbijać, odkrywać i walczyć. Jednakże muszą także unikać różnych niebezpieczeństw, które znajdują się w tej przestrzeni, głównie w formie astralnych demonów i burz.

Podróż astralna jest ułatwiona dzięki astralnym statkom, które mogą być kontrolowane przez wielu graczy przy pomocy goblińskich techników, zajmujących się utrzymywaniem w sprawności mechanicznych części. Gracze na takim statku mają wyznaczone role. Mamy więc Nawigatora, znajdującego drogę poprzez przestrzeń astralną, Inżyniera, odpowiedzialnego za naprawy oraz tarcze, jak i Strzelców, kontrolujących działa. Wszyscy oni muszą być stale w pogotowiu, aby nie dać się zaskoczyć przez astralne demony czy innych graczy, próbujących abordaży czy ataków z dystansu.

Astralne podróże, eksploracja oraz walka są bardzo ważnymi częściami rozgrywki Allods Online. Gra staje się niepowtarzalna poprzez połączenie najlepszych elementów space opery, uniwersum high fantasy oraz wysokich wartości produkcyjnych. Kolejne informacje na temat elementów PvP i astralnych bitew zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...