„Skyrim” – zabójcze nowości łatki 1.5

2 minuty czytania

Przyjemna niespodzianka dla wszystkich tych, którzy poczuli się delikatnie na marginesie grając łucznikiem i magikiem, a oglądając prezentację z „tygodnia kreatywności” na konferencji D.I.C.E byli odrobinę podirytowani. Mianowicie, z najświeższą łatką oznaczoną numerkiem 1.5 do gry zostają wprowadzone nowe „finishery”, które w efektowny sposób ukazują śmierć naszego przeciwnika. Do tej pory tego typu zabójcze scenki były zarezerwowane jedynie dla bohaterów walczących wręcz, a teraz okazje do napawania się swoim morderczym kunsztem mają także zabójczy snajperzy czy brodaci czarodzieje.

skyrim, łatka 1.5, killcam

Nie samą wojaczką jednak Dovahkiin żyje. Obok nowych „killcamów”, znalazło się również miejsce dla miłośników kucia mieczy i hartowania stali. Od teraz cena wyprodukowanego przez nas uzbrojenia, będzie zależna od wysokości talentu kowalstwa. Z kolei dla spokojnych wędrowców i obserwatorów piękna prowincji Skyrim, zostały dodane nowe cuda graficzne podczas nurkowania oraz cieniowanie traw, a także poprawiono wyświetlanie zaśnieżonych terenów, majaczących gdzieś na granicy horyzontu.

Pełną listę zmian i instrukcję potrzebną do instalacji znajdziecie pod tym adresem. Należy zaznaczyć, że łatka jest dopiero w fazie beta testów, dlatego w tym momencie została udostępniona jedynie posiadaczom wersji na komputery osobiste i wiele rzeczy może się jeszcze nieprzyjemnie „krzaczyć”. Na deser Betehsda przygotowała krótką prezentację nowych „finisherów”, tak dla podsycenia apetytów.

No i miło – dodatek, na którego brak strasznie narzekali fani, został udostępniony całkowicie za darmo. To pokazuje, że nie jest jeszcze tak źle z tym Toddem Howardem i przynajmniej odrobinę słucha społeczności skupionej wokół swojego studia. To dobry prognostyk na przyszłość, tym bardziej, że Bethesda już zapowiedziała, iż kolejne dodatkowe opcje zostaną udostępnione graczom w podobnej, darmowej formie. W to mi graj.

Komentarze

0
·
No no. Wreszcie twórcy pokazali że nie są tacy źli. Bardzo podobają mi się te finishery. Przynajmniej urozmaici to grę. Suples jest chyba najlepszy. Tylko czemu jak człowiek nie ma w co grac to nie ma. A jak ma to już wszystko naraz. Czemu tak jest?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...