Skywind – znakomity przedsmak muzyczny

1 minuta czytania

Modyfikacje do "Skyrim" przybierają różne formy. Przydatne, dzięki którym interfejs staje się bardziej przyjazny lub ubogacające grę o nowe zestawy uzbrojenia. Te rozszerzające tytuł o świeże przygody, regiony oraz postacie. No i, rzecz jasna, o wyraźnej nutce ironicznej, jak możliwość wstawienia psiego pyska w kreatorze postaci lub zamiana majestatycznych smoków na parowce znane z "Tomka i przyjaciół".

skywind, wybrzeże azury

Aha... No i jest jeszcze "Skywind". Perła w koronie. O tym koncepcie pisaliśmy już kilkakrotnie, więc nie ma sensu kolejny raz nakreślać jego olbrzymiej skali. Co jest istotne, to jedna z najświeższych aktualizacji muzycznych, pokazująca ogrom profesjonalizmu tej modyfikacji. Twórcy postanowili pochwalić się zupełnie nowym kawałkiem, stworzonym na potrzeby projektu, który będzie umilał graczom eksploracje Wybrzeża Azury. Klimat i geniusz bijący z tego utworu są niezaprzeczalne.

Chyba zasługuje na pieczęć jakości Jeremy'ego Soule, nie sądzicie?

Komentarze

0
·
Nigdy nie potrafiłem przełamać się aby zagrać w morrowinda, mimo że próbowałem 2 razy
Wszystko w tej grze jest takie toporne, i sztywne.
0
·
To tylko grafika. Coś wspomnieniowego (i nie tylko) szykujemy o Morrowindzie. Może za sprawą Skywinda zyska aktualność?
0
·
Esu, kiedy to będzie? Morrowind jest jedną z najlepszych gier w historii cRPG . Jakby tam dorzucić klimat np. Baldura lub Wiedźmina i usprawnić system walki, to byłby produkcją wszechczasów. Zmarnowałem tam naprawdę setki godzin i nie żałuję ni trochę

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...