Game Exe

Konkurs Wyniki!

Dodał: Nazin, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Rozwiązaniem konkursu z przed kilku dni w którym pytaliśmy o polskiego dystrybutora gry Guild Wars poprawną odpowiedzią był cdprojekt. Spośród wszystkich osób które wysłały do nas odpowiedzi, zostały wylosowane trzy, do których trafią gry Guild Wars. Szczęśliwcy to:

  • Helvete
  • Osgaroth
  • Boromir

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej gry, a pozostałym życzymy szczęścia w następnych konkursach.

Game Exe

Recenzje

Dodał: Nazin, środa, 8 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie ukazały się cztery recenzję. Oto i one:

Game Exe

Screeny

Dodał: Nazin, czwartek, 26 maja 2005 · Komentarzy: 0

Dziś na stronie ukazało się 15 screenów z The Elder Scrolls IV: Oblivion oraz 8 screenów z Gothica 3. Zapraszam do oglądania.

Game Exe

Konkurs

Dodał: Nazin, poniedziałek, 23 maja 2005 · Komentarzy: 0

Konkurs! Weź udział w Naszym konkursie! Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie: "Podaj nazwę oficjalnego polskiego dystrybutora gry Guild Wars?" to nie zwlekaj i wyślij odpowiedź na ten adres. Do wygrania 3 gry Guild Wars!

Game Exe

Artykuły

Dodał: Nazin, niedziela, 22 maja 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie ukazała się kolejna wielka dawka artykułów, tak jak poprzednio dzięki podolowi. Spis wszystkich dodanych artykułów znajduje się w rozwinięciu tego newsa. Oprócz tego pojawiła się zapowiedź Dungeon Siege II, autorstwa Ekhteliona.

Game Exe

Dużo artykułów

Dodał: Nazin, poniedziałek, 16 maja 2005 · Komentarzy: 0

Dziś na stronie pojawiło się dużo artykułów, dzięki podolowi. Między innymi doszedł cały nowy dział, a mianowicie Zapomniane Krainy. Spis dodanych artykułów znajduje się w rozwinięciu tego newsa. W najbliższym czasie dojdzie jeszcze kilka artykułów.

Game Exe

Recenzje...

Dodał: Nazin, sobota, 30 kwietnia 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie w serwisie pojawiły się nowe artykuły: dwie recenzję i jedna zapowiedź.

Recenzje:
Zapowiedź:
Game Exe

FORUM!

Dodał: Nazin, piątek, 22 kwietnia 2005 · Komentarzy: 0

Po kilku dniach nie obecności forum, pojawiło się ono z powrotem. Został zmieniony skrypt na którym stoi forum na IPB. Więc zapraszam do rejestracji i postowania :]

Game Exe

Zapowiedzi

Dodał: Nazin, sobota, 16 kwietnia 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawiły się cztery nowe zapowiedzi, oraz artykuł dotyczący Kamiennych Tablic z Gothic'a II: Nocy Kruka.

Zapowiedzi:
Gothic II: Noc Kruka
Game Exe

Otwarcie!

Dodał: Nazin, piątek, 15 kwietnia 2005 · Komentarzy: 0

Moi drodzy... Wreszcie po wielu tygodniach wytężonej pracy zdołaliśmy doprowadzić nasz projekt do końca, tak nie regulujcie odbiorników ani tym bardziej nie zmieniajcie kanału. Portal gier fantasy Game Exe od dziś staje się czynnym członkiem polskiej sceny – RPG. Choć wiele osób podkładało nam kłody pod nogi, przesyłało wyraźne znaki niechęci i starało się utrudnić nam działanie, nieugięcie podążyliśmy dalej tą samą ścieżką, określoną jeszcze za czasów wstępnego rozplanowania. Cóż można jeszcze w tak podniosłej chwili powiedzieć, cóż skoro żaden pomysł do głowy nie przychodzi pora na zamknięcie tych refleksji mocnym akcentem. Mamy nadzieje, że nasz portal zaspokoi wasz głód wiedzy o grach spod znaku RPG. znajdziecie u nas wszystko czego wam potrzeba, poczynając od rzetelnych artykułów, poprzez obszerny dział download, kończąc na ogromnym forum dyskusyjnym, które już niedługo znajdzie wielu stałych użytkowników. Dość obietnic, czas wszystko zweryfikuje. Być może, slogan: "zapraszamy w nasze skromne progi" wydaje się kompletnie tu nie pasować, ale jako, że nic bardziej stosownego nie przychodzi do głowy...

Wczytywanie...