wampir_maskarada

Fable 2

3 minuty czytania

Tytuł: „Fable 2”
Wydawca: Microsoft Game Studios
Producent: Lionhead Studios
Format: DVD dla konsoli Xbox 360
Wymagania wiekowe: Na chwilę obecną nieokreślone.
Rok wydania: 2008

Opis gry

„Fable 2” jest kontynuacją pierwszej, naprawdę udanej części gry, która sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Przede wszystkim ma oferować więcej wyborów moralnych i rozbudowywać założenia poprzedniej części. Ma być to gra, w której każda decyzja gracza będzie miała wpływ na to, kim zostanie. „Fable 2” będzie action RPGiem, który naprawdę pozwoli graczom przeżyć życie swoich postaci w niewyobrażalnie otwartym świecie.

Fable 2 Fable 2

Osadzone 500 lat po zdarzeniach z pierwowzoru, „Fable 2” zaszczyci graczy epicką historią i innowacyjną rozgrywką w czasie rzeczywistym, włączając w to ogromną dawkę wolności i możliwość eksploracji ogromnego zbioru lochów, katakumb i jaskiń w świecie Albionu.

Fable 2 Fable 2

Zalety

  • Wybory, konsekwencje. – Innowacyjna rozgrywka ukazana w „Fable” pozwalała graczom wpływać na interaktywny świat w sposób, jaki nigdy przedtem nie był stosowany w grach tego typu. W „Fable 2” wszystkie te możliwości będą jeszcze bardziej rozwinięte. Programiści dodając niewiarygodne, nowe cechy gry stworzyli jeszcze większy i bardziej rozbudowany świat dający możliwość niezliczonych wyborów i podejmowania decyzji.

  • Wolność wyboru. – Gracze będą mogli grać mężczyzną, kobietą, ożenić się, wyjść za mąż, mieć dzieci lub żyć na własną rękę.

Fable 2 Fable 2

  • Za górami, za lasami… – Gracz może wrócić do rozwijającego się świata Albionu po ponad 500 latach od wydarzeń z pierwszej części, gdzie będzie miał wolną rękę w wałęsaniu się po okolicy i oglądaniu krajobrazów. Za odpowiednią cenę będzie mógł kupić każdy dom, chatę, loch lub zamek. Gracze będą świadkami tego, jak świat rośnie i zmienia się w odpowiedzi na ich zachowanie w niewiarygodny i wspaniały sposób.

  • Walcz z łatwością. – „Fable 2” posiadać będzie nowy system walki, zaprojektowany tak, aby gracz naprawdę mógł stać się fechmistrzem w jednej z wielu broni – od mieczy, poprzez maczugi i buławy, po bronie dystansowe, jak np. łuki i pistolety czy zupełnie nowy system magii. Te trzy dyscypliny mimo swej prostoty są zaskakująco rozbudowane, pozwalając graczom na mieszanie stylów walki.

Fable 2 Fable 2

  • Pies najlepszym przyjacielem bohatera. – Ten przełomowy dodatek do gry jest częścią pomysłu Petera Molyneux, według którego mamy poczuć miłość, grając w tę grę. Nasz psi kompan ma służyć za przyjaciela, przewodnika oraz ochroniarza. Gracze będą musieli często karmić swojego pupila, a on pokocha ich całym sercem. Już samo to tworzy wspaniały klimat podróży pełnych różnorakich uczuć w tym magicznym świecie…

  • Przeżyj przygodę z innymi. – Pierwszy raz w serii „Fable” gracze będą mogli razem doświadczyć przygód w rozległym i pełnym wrażeń świecie gry. Pojawi się możliwość grania z przyjaciółmi, wykorzystując nowy i ekscytujący Dynamic Co-op Mode (Dynamiczny System Kooperacji), wprowadzający długo wyczekiwany tryb multiplayer do świata „Fable 2”.

Fable 2 Fable 2

  • Minigry z Xbox LIVE Arcade pozwalają zarobić sporą gotówkę. – Gracze będą mogli zacząć robić postępy w świecie „Fable 2” już pod koniec roku, przed premierą gry. Aby to zrobić, trzeba będzie pobrać i ukończyć ekskluzywne minigry, które będą do ściągnięcia na Xbox LIVE Arcade. Pozwoli to graczom na kupowanie broni, zbroi oraz innych przedmiotów dla swojego bohatera.

Informacja o producencie

Nabyta w kwietniu przez Microsoft Game Studios firma Lionhead Studios z siedzibą w Anglii, uzyskała zezwolenie na stworzenie oryginalnych i innowacyjnych gier, takich jak „Black & White” dla systemu Windows w 2001 roku, „Fable” na platformę Xbox w 2004, „Fable: The lost Chapters” dla systemu Windows w 2005 oraz „Black & White 2” i „The Movies” w 2005.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...