„Skyrim” – dodatek „Dawnguard” z datą premiery

1 minuta czytania

Wypucujcie swoje kły i naostrzcie dobrze osinowe kołki, ponieważ pierwszy oficjalny dodatek do „The Elder Scrolls V: Skyrim” majaczy już na horyzoncie. Chłopcy z Bethesdy postanowili nie męczyć dłużej fanów uniwersum Tamriel i na trwających obecnie targach E3 zdecydowali się zdradzić, kiedy ponownie odwiedzimy ojczyznę Nordów.

skyrim, dawnguardskyrim, dawnguardskyrim, dawnguard

Wszystko wskazuje na to, że na mroźną północ powrócimy już 26 czerwca. Niestety, zgodnie z niepisaną tradycją i niesprawiedliwą polityką Bethesdy, rozszerzenie będzie dostępne najpierw dla posiadaczy konsol Xbox 360. Z kolei gracze preferujący komputery osobiste lub PlayStation 3 do spędzania czasu w wirtualnych krainach, zostaną zmuszeni do odczekania kolejnych 30 dni, gdyż dopiero po upłynięciu tego czasu monopol dla maszynki Microsoftu przestanie obowiązywać. Cóż, takie są skutki brudnej branżowej polityki, lecz tego niestety nigdy nie przeskoczymy.

Komentarze

0
·
Takie pytanie z mojej strony, czy ten dodatek pojawi się w wersji pudełkowej, czy będzie to DLC do pobrania z sieci? Nigdzie na ten temat wzmianki nie zauważyłem.
0
·
Bo Bethesda w tej sprawie milczy. Z sieci na 100% (za pośrednictwem Steama), a w kwestii wersji pudełkowej nie wiadomo nic. Możliwe, że zdecydują się po jakimś czasie na takową (tak jak było z dodatkami do "Fallout 3") albo od razu postawią na wersję "GotYE". Pożyjemy, zobaczymy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...