Nadchodzą figurki ze Skyrim

1 minuta czytania

Twórcy gier dokładają wszelkich starań, aby naciągnąć graczy na edycje kolekcjonerskie lub też na zakup dodatków związanych z ich ulubionym tytułem. Po tym, jak zobaczyliśmy figurkę Liary, nadszedł czas na podobny chwyt marketingowy, którego bohaterem jest tym razem Nord Dragonborn.

skyrim, norn dragonborn

Podobni jak to miało miejsce przy Fallout 3, tak i tym razem Bethesda postanowiła zainwestować w figurkę, ale tym razem wybór padł na rosłego wojownika silnie związanego ze smokami, które mają być główną atrakcją piątej odsłony sagi The Elder Scrolls.

Na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć cały magazyn wypełniony kamiennym testosteronem, który tylko czeka na to, aż trafi do domów szczęśliwych nabywców.

skyrim, norn dragonbornskyrim, norn dragonborn

W końcu kto by nie chciał mieć czegoś takiego w domu?

Komentarze

0
·
Dużo fajniejsze od tego smoka dodawanego do jakiejś tam wersji gry.
Co nie zmienia faktu że przycisk do papieru jest mi wybitnie zbędny, starczają spinacze i teczki.
0
·
Sądząc po skali widocznej na głównym zdięciu, to figurek można używać bardziej w roli prasy, niż przycisku do papieru. To są raczej figury w skali 1:1 przeznaczone do promocji gry w sklepach i centrach handlowych. Te do zdobycia dla graczy pewnie będą ich miniaturkami.
0
·
Chyba, że będą to naprawdę duże, ekskluzywne wersje kolekcjonerskie po 1.500 $ za sztukę . Swoją drogą wygląda to trochę jak Terakotowa Armia nordów.
0
·
Faktycznie, coś mi nie pasowało z gabarytami tych lamp. Ale nie chciałem walnąć jak łysy o beton że robią takie wielkie figurki. Zwłaszcza że z tego typu sztuką to mi się kojarzy słowo rzeźba bądź posąg,

No cóż, wyszło na to że i tak rypłem jak łysy o ten nieszczęsny beton
0
·
Każdy (no prawie ) chciałby mieć taka figurkę zamiast krasnala w ogródku. Ciekawe co oni z tym robią jak się promocja skończy.
0
·
Przetopią?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...