droga_szamana_5

Chcesz zgarnąć nagrodę? Daj dziecku na imię Dovahkiin

1 minuta czytania

skyrim, dovahkiin

Wyjątkowo nieszablonowy konkurs, trzeba przyznać. To jak, drogie graczki i gracze, podejmujecie tę rękawicę?

„Bujda, Tokar!” – zapewne pomyśleliście i patrzycie na ekran swojego monitora z uśmiechem politowania, przeznaczonym dla biednego newsmana, który niczym redaktor taniego tabloidu, wymyśla niestworzone historie o szczurosałacie. Przyznaję, posiadam bujną wyobraźnie i czasem zdarza mi się uciec za daleko w dygresje, ale zawsze trzymam się faktów – to wyzwanie jest jak najbardziej realne i zaaprobowane przez samego Pete Hinesa. Touché Bethesda, jestem absolutnie zdumiony.

Jak każde epickie zadanie i to składa się z kilku części składowych. Po pierwsze, trzeba spodziewać się dziecka lub być na najlepszej drodze ku temu. Technika zaliczenia tego elementu jest oczywiście całkowicie dowolna. Następnie, dumny dziedzic Waszego rodu musi się narodzić dokładnie 11 listopada 2011 roku, w dniu premiery „The Elder Scrolls V: Skyrim”. Misja zostaje zaliczona w momencie, gdy potomek otrzyma imię „Dovahkiin”, co oznacza w języku polskim „Narodzony ze Smoka”. Nagroda? „Nieznany skarb”, co może oznaczać kufer złota, jak i paczkę fistaszków.

Tak... To się nazywa kreatywny marketing. Niesmaczne, zabawne, a może genialne? Jak zwykle, oceńcie sami.

Komentarze

0
·
Jak dla mnie kozackie imię, jak by mnie tak rodzice nazwali, to bym się nie obraził.

Niesmaczne? Dlaczego? Bardziej zabawne.
0
·
Ja dalej nie wiem czy mam tego newsa traktować na poważnie. Panom z Bethesdy chyba sprzedali jakiś trefny towar.
0
·

Cytat

Jak dla mnie kozackie imię, jak by mnie tak rodzice nazwali, to bym się nie obraził.


To samo sobie pomyślałem, ale nie chciałem wyjść na jakiegoś turbo-nerda
0
·
Kurcze, przerypany quest. Gdyby tak datą narodzin mógł być dowolny dzień tego roku, to bym się zastanowił.
0
·
Nie spodziewałam się pozytywnych komentarzy pod tym newsem... Według mnie pomysł jest po prostu głupi. Jak można tak nazwać dziecko?... :x
0
·
Jak dla mnie - imię, jak każde inne. To samo co taki Chlebosław czy Bogu-mił. Przecież nie raz nazywa się dzieci po nazwie miejsc - Paris - czy sławnych ludzi. Do imienia niczego nie mam, ale jeśli faktycznie ktoś się tej misji podejmie, to powinien porozmawiać ze specjalistą, skoro gry mają na niego aż taki wpływ.

Chyba, że nagrodą jest kupa kasy, która może dziecku zapewnić pójście na studia. To wtedy nie mam absolutnie nic przeciw!
0
·
Jestem ogromną miłośniczką dziwacznych imion, ale niestety, w połączeniu z większością polskich nazwisk brzmią trochę śmiesznie : p No i współczuję paniom biorącym udział w konkursie za namową partnerów, ta presja, żeby wcelować w datę... Brr! : p
0
·
Brzydkie to dziecko ;p
0
·
Jak ktoś by chciał jeszcze wziąć udział "od zera" to chyba, że tak powiem, po ptokach już.
0
·
Challenge accepted...

Dlaczego po ptokach, 9 miesięcy w listopadzie mija
0
·
Nawet jak komuś się imię nie podoba to,(osobiście uważam że fajne jest może dać je jako drugie i prawie nikt się nie dowie.
0
·
moim zdaniem to jest niesmaczne
0
·
Jako że mój ojciec chciał mi na pierwsze dać Kosma (niestety rodzina go powstrzymała - przeklinam ich za to do dnia dzisiejszego) podoba mi się to imię.
0
·
Tak w ogóle, ten quest ma za zadanie powiększyć populację geeków na ziemi?
0
·
Niesmaczne? Zabawne? Genialne? Nie-e, po prostu głupie.
0
·
Wręcz debilne. To może być krzywda dla dziecka, które później będzie odstawać od rówieśników. Jak ktoś chce mieć takie ekstrawaganckie imię to niech sam się tak nazwie, a nie skazuje swoje dziecko na to.
0
·
Lepsze to niż ten koleś, który nazwał swoje dzieci "Lech" i "Arka", od ulubionych drużyn piłkarskich. -_-
0
·
Tak szczerze mówiąc to czy ja wiem czy takie niesmaczne już u Barei była "Tradycja" więc wiecie. A poza tym są setki głupszych, śmieszniejszych czy dziwniejszych imion. Z drugiej strony jak ma to dzieciakowi zapewnić dożywotnią pensje to też nie jest już takie złe. A jako zabieg marketingowy sprawdza się popatrzcie na ilość komentarzy i na bloog'a Bethesdy.
0
·
Szkoda, że nie zrobili takiego konkursu dla imienia "Bhaal". Nawet Rodowicz, znana okultystka i nekromantka znająca tajemnicę wiecznego życia, swego czasu śpiewała "niech żyje Bhaal".
0
·
A wy pewnie bardzo żałujecie, że was rodzice nie nazwali Anakin, Albus albo Elrond
0
·
Wolę jednak swoje imię.
0
·
Kiedy się rodziłem nie było jeszcze ani Albusa, ani Anakina (Elrond był), szkoda. :c

[Dodano po 57 sekundach]

Cytat

Szkoda, że nie zrobili takiego konkursu dla imienia "Bhaal". Nawet Rodowicz, znana okultystka i nekromantka znająca tajemnicę wiecznego życia, swego czasu śpiewała "niech żyje Bhaal".


Zawsze mnie musisz rozwalić na kawałki.
0
·
Zabawne... dopóki jakiś geniusz z ameryki nie "wykona" tego questa. Tego moje poczucie humoru już nie przełknie.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...