bitwa_blizniakow

Jak zareagowałeś na zwiastun „Skyrim”?

1 minuta czytania

Nie da się ukryć, że zwiastun „The Elder Scrolls V: Skyrim”, zaprezentowany po raz pierwszy na gali Video Game Awards 2010, wzbudził skrajne reakcje społeczności graczy. Jedni byli zaskoczeni oraz umiarkowanie zadowoleni faktem, że Bethesda w końcu przestanie gwałcić „Fallouta” i ponownie weźmie się za klimaty fantasty, w których to czuje się znacznie swobodniej. Inni narzekali, że generalnie trailer nic nie pokazuje, prócz kilku fajnych obrazków i sapania starego dziadka w tle. Natomiast trzecia grupa… ona… a zresztą, sprawdźcie sami.

Ha! Jakież to prawdziwe.

PS. Jakby kogoś to interesowało, to bohaterem kreskówki jest niejaki Harry Patridge, który w tego typu prześmiewczy sposób, komentuje różne ciekawe kulturalne nowinki. Więcej informacji o jego twórczości znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Hehe, końcówka wymiata Ale faktycznie bywają tacy ludzie, widzę to, gdy np. czytam komenty na facebooku do DA2...
0
·
Moim zdaniem genialna puenta teasera Skyrim, który nic nie pokazuje, a i tak wszyscy są zafascynowani. Naprawdę Harry kolejny raz odwalił kawał dobrej roboty
0
·
Niezłe toto Końcówka miażdżąca, ale pokazuje... wymierną reakcję wielu fanów na ten zwiastun
0
·
Haha:D Świetne, świetne Gość ma pomysły.
0
·
Jeśli mam być szczery, to pierwszym, co zrobiłem po obejrzeniu, było dystyngowane beknięcie (po soczku marchewkowym tak jakoś mam).
0
·
Pokazał co myśli o Fable - "I'll be gone, Albion, I'm no longer your fool!" i ten gostek z psem
0
·
Nie tylko Fable, World of Warcraft też zjechał
Ale i tak najlepsze jest "Goodbye girlfirend's breasts"
0
·
I pojechał także kilka tytułów które dopiero wyjdą uznając je za wypełniacze czasu do premiery (DAII tam było na pewno). Co do samej reakcji to była dość zerowa ale winą może być brak zainteresowania. Nie jestem fanem serii, nudzi mnie, jeśli nie zmienią rozgrywki to długo nie pogram i będę żałował wydanej kasy jak z oblivionem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...