Jeszcze potężniejsze mody do Skyrima?

1 minuta czytania

Dzięki modom Skryim nie tylko nadal żyje, zamiast umrzeć po pojedynczym przejściu, wręcz zyskuje nowe życia! Fanowskie dodatki to nie tylko lepsza grafika, ale także poprawione bądź nowe lokacje, postacie, a nawet nowe linie fabularne (nie mówiąc o całej gałęzi tej bardziej perwersyjnej strony gry). To również nieporównywalnie zwiększa popularność pecetowego Skyrima względem jego konsolowych braci.

skyrim, dawngaurd

Jednak do tej pory moderzy udostępniający swoje twory przez Steam byli ograniczeni do jedynie 100MB workshopu. Bethesda postanowiła tę restrykcję zdjąć wraz z aktualizacją narzędzia Creation Kit do wersji 1.9.33. Teraz każdy projekt będzie mógł zająć tyle miejsca ile będzie wymagał! Więcej informacji znajdziecie na blogu Bethesdy. Strach się bać jakie to kreatywne mocy wyzwoli w już i tak dość frywolnych moderach. A jakie są wasze ulubione mody?

Źródło: www.bethblog.com

Komentarze

0
·
W ubiegłe święta postanowiłem wrócić do skyrim - zainstalowałem około 50-60 modów, głównie graficznych i muszę powiedzieć... WOW gra wyglądała po prostu świetnie, a jeśli dodać do tego fanowskie łatki poprawiające bugi, grało mi się świetnie.

Co do samej nowiny, to raczej modów do skyrima nie bierze się ze steama tylko z nexusa, więc zmiana pewnie niewiele zmieni.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...