Polski Wiedźmin RPG na ostatniej prostej

1 minuta czytania

Polska wersja podręcznika źródłowego do papierowej wersji "The Witcher" miała pierwotnie pojawić się jeszcze w sierpniu, ale wszyscy nabywcy przedpremierowego egzemplarza otrzymali wiadomość o zmianie daty premiery. Ostatnie doniesienia wskazują, że tytuł ten trafi do sprzedaży w połowie listopada.

wiedźmin rpg,witcher rpg

Zmiany w dacie premier nie są niczym nadzwyczajnym, ale Copernicus Corporation informowało nas o tym, iż opóźnienia wynikały z "wydłużających się procedur akceptacji przez licencjodawców", co w przypadku tak znanej marki oraz doświadczonego wydawcy powinno wywoływać co najwyżej politowanie. W końcu jednak mamy dobre wieści z drukarni, która obiecuje wysłać pierwszy nakład do 15 listopada tego roku.

Tak jakby w sam raz na listę życzeń kierowaną do Mikołaja, ale wciąż pozostaje nadzieja, że polski "Witcher RPG" trafi w nasze ręce z całą listą poprawek, powstałą po publikacji wersji anglojęzycznej. Nie zapominajmy także, że tamtejsi fani od pewnego czasu grają w dodatek, którego fani nad Wisłą póki co nie zobaczą zbyt szybko.

witcher rpg

Niezdecydowani wciąż mogą ściągnąć bezpłatny starter, jednak zakończyła się już promocja w ramach przedsprzedaży na stronie wydawnictwa, stąd też sugerowana cena "Witcher RPG" to 179 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...