Lords and Lands już dostępne

1 minuta czytania

Wydawnictwo R. Talsorian Games udostępniło w swoim sklepie internetowym fizyczną formę zestawu o nazwie "Lords and Lands", który przeznaczony do fabularnej wersji "The Witcher". Co dostaniemy w swoje ręce po wysupłaniu z kieszeni 25 dolarów?

witcher,lords and lands

Polska wersja fabularnego "Wiedźmina" jeszcze przed nami, podczas gdy zagraniczni gracze mogą nabywać dodatki. "Lords and Lands" oferuje nam przede wszystkim Ekran Mistrza Gry, jak też zupełnie nowe zasady, w tym niedostępną wcześniej rasę, profesję oraz zestaw ekwipunku. Poza tym możemy także liczyć na trochę statystyk postaci niezależnych. Wszystko to za skromne 25 dolarów.

Można przyzwyczaić się do faktu, że to nie polski rynek jest priorytetem nawet dla marki, która przecież powstała na rodzimym podwórku. R. Talsorian Games nie zwalnia tempa, wpierw łatając sam podstawowy podręcznik, by w końcu móc skupić się na dodatkach.

witcher rpg

Chyba najlepszym elementem zestawu pozostaje nowa rasa niziołków, jak też Ekran Mistrza Gry, dzięki któremu nasz wodzirej będzie mógł zaskoczyć graczy. Cena zestawu jest jednak dość wysoka, zaś data polskiej premiery nieznana, więc jeśli nie zależy wam na szybkim ograniu "Witcher" w wersji RPG, to poczekałbym na solidną przecenę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...