Uproszczona wersja papierowego Wiedźmina za darmo

1 minuta czytania

Chociaż jeszcze na horyzoncie nie widać pełnowymiarowych papierowych przygód Geralta, to możemy spodziewać się uproszczonej wersji, którą każdy miłośnicy świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego będą mogli pobrać nie dość że w tym roku, to jeszcze za darmo.

wiedźmin rpg,witcher rpg

Taka wersja będzie nosiła podtytuł "Easy Mode", zaś na nasze stoły trafi dzięki firmie R. Talsorian Games. W środku znajdziemy podstawowe zasady oraz uproszczone reguły, dzięki czemu szybko rozpoczniemy swoje przygody w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Co więcej, 24 strony "Easy Mode" będziemy mogli pobrać zupełnie za darmo.

R.Talsorian sprawia nam nie lada gratkę, dzięki czemu "Easy Mode" będzie kolejną, obok również darmowego startera samego "The Witcher RPG", wspaniałą niespodzianką dla fanów klasycznych gier RPG. Tym razem stron o połowę mniej, ale nie zapominajmy, że mamy do czynienia z darmowym produktem.

easy use

Na koniec pozostaje kwestia premiery, która nastąpi podczas Free RPG Day, czyli 15 sierpnia. To doskonała okazja, by przekonać się (lub zniechęcić) zakupu "The Witcher RPG". Ten ostatni pojawił się na sklepowych półkach w wersji anglojęzycznej w sierpniu zeszłego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...