Diablo III

O ile w naszym rodzimym Allegro rządzą oferty kont do takich gier jak "Tibia", czy "Metin", a ich ceny oscylują w setkach złotych, to za granicą gracze zarabiają na dosłownie wszystkich grach. Czy to sprzedanie konta z 667 poziomem bądź kupno konta Steam, ze sporą biblioteka interesujących gier. Jednak pewnien śmiałek zdecydował się na handel wirtualnymi przedmiotami z "Diablo III". Okazał się ten pomysł strzałem w dziesiątkę, bo zarobił już 10 tysięcy dolarów!

diablo iii, paypal, 10 tys dolarow, reddit,

Użytkownik o pseudonimie WishboneTheDog na forum Reddit oznajmił, że zarobił dzięki temu 10 tysięcy dolarów (ok. 33 tysiące złotych). Przy okazji udostępnił screen pokazujący listę wpływów na jego koncie w usłudze PayPal (widoczny nad górze). W specjalnym wątku pisze , co sądzi o sytuacji sprzedaży produktów w "Diablo III", twierdząc, że w ostatnim czasie gwałtownie zwolniła. Uważa jednak, że spowodowane jest to faktem, iż większość graczy po ukończeniu gry już się nią nie interesuje. Mimo to dodaje, że sytuacja powinna poprawić się po udostępnieniu trybu PvP, co ma nastąpić niebawem.

I czy ktoś mówił, że nie opłaca się zarabiać na grach?

Źródło: CD-Action
Diablo III

WoW traci, a Diablo III z 10 milionami graczy

Dodał: , · Komentarzy: 3

Pomimo faktu, że najnowsza część "Diablo" nie jest grą idealną, to zyskała liczną rzeszę fanów. Blizzard może być zadowolony ze swojego dzieła, za sprawą ponad dziesięciu milionów egzemplarzy sprzedanych od czasu premiery w maju. Gorzej ma się sprawa z "World Of Warcraft", który od wielu miesięcy przeżywa kryzys. O ostatnich statystyk wynika, że ilość osób logujących się regularnie na serwery spadła do 9 milionów!

diablo iii

Pamiętać należy, iż przeszło milion z tych osób to użytkownicy, którzy zdecydowali się na roczną subskrypcję "World of Warcraft" (niezależnie od posiadanych dodatków). Niestety samemu MMO nie pomogło to w żaden sposób i w efekcie nie zatrzymano tendencji spadkowej – od trzeciego kwartału 2011 roku gra straciła przeszło milion graczy. Zatem nie sprawdziła się metoda z darmowym wierzchowcem, o której pisaliśmy tutaj.

Diablo III

Blizzard pod ostrzałem Niemców

Dodał: , · Komentarzy: 4

Najpierw Koreańczycy, teraz Niemcy. Wszystko wskazuje na to, że Blizzard znowu zostanie pozwany! O co chodzi tym razem?

diablo 3

"Do zagrania wymagane jest połączenie z internetem". Taki (lub podobny) napis widnieje obecnie na prawie każdym pudełku zawierającym grę. Słyszałem o sytuacji, gdzie pewna pani kłóciła się ze sprzedawcą, iż niezgodne z prawem jest wymaganie internetu od klienta i chciała wezwać policję, ale to inna sprawa. W tym wypadku chodzi oto, że internet wymagany jest przez cały czas.

Diablo III

Nieśmiertelność w Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 6

O tym, że najnowsza produkcja Blizzarda "Diablo III" nie jest grą idealną przekonaliście się dzięki naszej recenzji. Jak się okazuje na tym grzechy tej pozycji się nie kończą, za sprawą błędu w postaci nieśmiertelności, którą kilkanaście godzin temu odkryli gracze. I choć dotyczy to tylko bohaterów będących czarodziejami, to skala problemu jest spora i wywołała falę niezadowolenia użytkowników.

diablo iii

Zapewne zastanawiasz się, drogi czytelniku, jak to zrobić. Okazuje się, że cały proces wymaga kilku łatwych ruchów, wcale nie ograniczających się do wpisywania kodów. Wybierzcie umiejętność Teleport, dodajcie kamień runiczny Podział i przypiszcie ten zestaw do klawisza, żeby móc to szybko wybrać. To samo zróbcie z umiejętnością Archont. Najedź myszką tuż nad albo tuż obok swojej postaci, aktywuj teleport i błyskawicznie odpal Archonta. Co się stanie? Będziesz nieśmiertelny! A to oznacza, że możesz w prosty sposób zebrać dziesiątki wysokolevelowych przedmiotów, do sprzedania w domu aukcyjnym. Proste, czyż nie?

Diablo III

Śmiertelny przypadek gry w Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 13

Ciągłe granie bez snu i jedzenia przez blisko dwie doby to niezbyt dobry pomysł. Przekonał się o tym pewien nastolatek z Tajwanu, maniakalnie grający w "Diablo III".

diablo 3

Osiemnastolatek przez bite 40 godzin nie odchodził od komputera w kafejce internetowej, gdzie grał w "Diablo III" bez jakichkolwiek przerw na jedzenie czy sen. Spowodowane tym skrajne wyczerpanie organizmu przyczyniło się do jego śmierci. Nastolatek wstał od komputera i zrobił kilka kroków, po czym zasłabł i upadł na ziemię. Zmarł niedługo po dotarciu do szpitala.

Diablo III

Od najnowszej gry Blizzarda każdy gracz oczekiwał bardzo wiele. Spodziewano się wielu godzin spędzonych w grze i historii, która nigdy nie będzie przynudzać. Te dwa i wiele innych elementów miały sprawić, że każdy nabywca "Diablo III" z wielką chęcią powracałby ponownie do świata Sanktuarium. Niestety, po premierze okazało się, że znowu coś nie do końca wypaliło i nie zapowiada się na to, by gra miała być tak wieczna, jak poprzednia część. Najbardziej boli jednak to, że twórcy wypowiadają się w podobnych słowach.

diablo 3

Blizzard zgodził się z tym, że w "Diablo III" brakuje pewnej zawartości, która zachęciłaby graczy do dalszego grania. W jednej z wypowiedzi możemy przeczytać, że "Wciąż mnóstwo ludzi gra codziennie, ale w końcu skończą się rzeczy do zrobienia”. Zapytany o regularne aktualizacje Bashiok, community manager firmy, odpowiedział, że „Diablo III to nie World of Warcraft".

Diablo III

"Diablo III" – już wkrótce nowa dostawa

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na rynku gier komputerowych dawno nie było takiej sytuacji. "Diablo III" okazał się tak długo wyczekiwaną grą, że kilka dni wystarczyło na to, żeby wyprzedać większość pudełkowych edycji. Te, które były dostępne na portalach aukcyjnych, często były zaś sprzedawane po zawyżonej cenie. Co więcej, zaczęły się również pojawiać problemy z edycją cyfrową, więc odwiedzenie świata Sanktuarium było zadaniem niemal niemożliwym. Wkrótce jednak równowaga powróci do naszego rzeczywistego świata, bo CD Projekt poinformował, że świeża dostawa "Diablo III" trafi na półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu.

diablo 3

Jak z cenami nowych egzemplarzy? Cóż, raczej żaden sklep nie zawyży specjalnie ceny, ale na zniżki nie powinno się również liczyć. Zatem każdy zainteresowany zakupem musi być nastawiony na to, że jego portfel zostanie odchudzony o 200 złotych. Drogo, biorąc pod uwagę polskie standardy i to, że gra do najdłuższych nie należy.

Diablo III

Diablo 3(003)

Dodał: , · Komentarzy: 5

Pamiętacie ten news dotyczący słynnego już Błędu 37 i innych trudności związanych z prowadzeniem rozgrywki? Od jego publikacji minął prawie równy miesiąc, w trakcie którego Blizzard wprowadził kilka łatek oraz Dom Aukcyjny na prawdziwe pieniądze, która to implementacja związana była z paroma upierdliwymi komplikacjami podczas gry. Co zatem zmienia się w jakości on-line'owej rozgrywki, jaką jest "Diablo III" ponad miesiąc po premierze i recenzjach wytykających jawne niedopracowanie produktu?

diablo 3, error, 37, 3003, blizzard, online, maintance, błąd, lag, reset, serwer
Diablo III

Recenzja "Diablo 3" na Game Exe!!!

Dodał: , · Komentarzy: 3

Czekaliście długo, bo i długo czekaliśmy wszyscy na dzień, w którym raz jeszcze Pan Grozy padnie z naszej ręki. Niektórzy dokonali tego wcześniej, inni później, fakt faktem gra jest wciąż ciepła, a w niespełna trzy tygodnie po jej premierze internet aż huczy od masy szybkich, mocno skrajnych recenzji i opinii. Tymczasem my, jak zwykle nieco później (i oczywiście znacznie lepiej) od reszty, serwujemy Wam własną, możliwie najbardziej sprawiedliwą analizę tej najbardziej oczekiwanej gry ostatniej dekady. Zapraszamy!

diablo 3, tyrael
Diablo III

Problemy z Diablo III znane są chyba każdemu "szczęśliwemu" nabywcy gry. Podniosły się nawet głosy, nawołujące do masowego pozwu, w którym zarzucano Blizzardowi niedotrzymanie warunków umowy i łamanie praw konsumentów. O ile do tej pory były to jedynie akcje głównie w internecie, o tyle wspomniane prawa konsumenta w Korei Południowej traktowane są niezwykle poważnie. Równie poważna okazała się akcja państwowej komisji ds. uczciwego handlu (FTC), która udała się do siedziby oddziału giganta w Seulu.

diablo iii

Akcja funkcjonariuszy wspomnianej komisji była odpowiedzią na masowe zgłaszanie problemów technicznych przez nabywców gry. Było ich tak wiele, że zdecydowano się na przeprowadzenie śledztwa, zaś dopiero teraz dowiadujemy się, że na początku tygodnia FTC udało się do siedziby giganta w Seulu i zabezpieczyło pokaźną dokumentację.

Jakby tego było mało, wielu nabywców gry zdecydowało się na reklamację i zażądało zwrotu pieniędzy. Amerykańska firma nie zgodziła się, powołując się na zaakceptowanie przez użytkowników umowy wyświetlanej przed procesem instalacji. FTC stwierdziło, że takie praktyki są krzywdzące dla konsumentów i zabezpieczone dokumenty mają wykazać, czy też Blizzard swoimi praktykami złamał prawo.

Wczytywanie...