dziki_lad
Diablo III

Blizzard nadal kocha Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pojawiające się co pewien czas ogłoszenia pracy oraz ogłoszenie mobilnej wersji "Diablo" sprawiły, że bawiący się w świecie Sanktuarium od pewnego czasu zastanawiają się nad losem ich wirtualnych postaci. Blizzard uspokaja, że "trójka" w dalszym ciągu może liczyć na wsparcie oraz tematyczne sezony.

diablo 3

Ostatnia odsłona walki ze Złem ma już na karku siedem lat, ale twórcy obiecują, że nie przerwą wspierania swojego produktu, czego przejawem mają być kolejne tematyczne sezony. Pierwszy tego typu eksperyment skłonił do powrotu sporą część graczy, więc nic dziwnego, że Blizzard postanowił podążyć w tym kierunku. Co więcej, twórcy mają uważniej śledzić sygnały od społeczności, zaś publiczne testy nadal będą praktykowane.

Diablo III

Kolejny sezon w Diablo III już wystartował

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard nie ustaje w próbach przekonania nas do zagrania w kolejne sezony podczas zabijania potworów w Sanktuarium. Kolejny z nich to dasze zmiany, które mają rozbudzić w nas na nowo miłość do "Diablo III". Tylko czy kolejne zmiany w zestawach klasowych to dobra droga?

diablo 3

Twórcy gry nie ustają w wysiłkach, aby zatrzymać przed monitorami jak największą rzeszę graczy. W tym właśnie celu powstały sezony, zaś najnowszy z nich, czyli "Wspaniałość", jest już dostępny dla wszystkich, którzy zechcą znów zapolować na potwory. To właśnie z myślą o nich przygotowano kilka zmian, wśród których rzecz jasna nie zabraknie nowych elementów ozdobnych oraz ułatwień rozgrywki.

Diablo III

Fani "Diablo" bardzo negatywnie przyjęli informację o tym, że nowa gra osadzona w tym świecie będzie dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Pytali, czy to nie wczesny żart z okazji Prima Aprilis, buczeli, a także klikali "To mi się nie podoba" pod zwiastunem gry na YT.

diablo

Dziwnym sposobem liczba kliknięć "To mi się nie podoba" uległa jednak zmniejszeniu. Zmniejszyła się również liczba wyświetleń... Co się dzieje?

Diablo III

Nowe Diablo to nie Diablo 4

Dodał: , · Komentarzy: 1

BlizzCon to okazja do zaprezentowania nowych tytułów studia Blizzard. Nie ma póki co liczyć na kolejną, pełnoprawną część "Diablo", bowiem w tym uniwersum pojawi się dedykowane wyłącznie urządzeniom mobilnym "Diablo Immortal".

diablo,diablo immortal

Nie mieliśmy do tej pory "Diablo" na telefonach, ale "Immortal" ma być rozwiązaniem dla tych, którzy będą chcieli mordować sługusy zła także na swoich smartofnach. Posiadacze systemów iOS oraz Android będą mogli poznać wydarzenia rozgrywające się pomiędzy pełnoprawnymi częściami cyklu, czyli "dwójką" i "trójką". To wszystko już w przyszłym roku w modelu free-to-play.

Diablo III

Jeżeli oczekiwaliście jakichś wstrząsających informacji związanych z serią "Diablo" w związku ze zbliżającym się BlizzConem, to możecie przestać marzyć. Przedstawiciele studia postanowili błyskawicznie uciąć jakiekolwiek spekulacje i stwierdzili wprost, że nie planują w najbliższych tygodniach jakichś większych zapowiedzi łączonych z uniwersum Sanktuarium.

diablo

"O ile gra będzie dostępna na hali, to nie mamy w harmonogramie żadnych zapowiedzi. Przyjdzie na to czas w przyszłości, lecz ten jeszcze nie nadszedł" – głosi oficjalne oświadczenie developerów.

"Prosimy o cierpliwość. Nadciąga łatka 2.6.1, a patrząc dalej za horyzont, pracujemy ciężko nad przyszłością serii i badamy potencjalne drogi jej rozwoju. Nasze oddanie dla tego świata pozostaje niezachwiane, jest jasne jak Wysokie Niebiosa oraz intensywne niczym Ognie Piekielne. Jesteśmy podekscytowani perspektywą rozwoju tej marki".

Szkoda, ale jeżeli faktycznie nie ma jeszcze dobrego pomysłu na coś nowego, to lepiej się nie śpieszyć. "Diablo III" czy też DLC z klasą Nekromanty były raczej chybionymi projektami. BlizzCon, czyli cykliczne święto społeczności fanów studia Blizzard, odbędzie się w dniach 3-4 listopada.

Diablo III

"Rise of the Necromancer" to już drugi dodatek do trzeciej odsłony serii "Diablo". Chociaż wiedzieliśmy od początku, że nie będzie tym, czym "Lord of Destruction" czy "Reaper of Souls", to jednak wciąż liczyłem na to, że Blizzard pozytywnie mnie zaskoczy, uciszając tym samym wszelkie utyskiwania malkontentów, zarzucających zwykły skok na kasę oraz próbę wyciśnięcia ze średniej gry wszystkich soków. Niestety, za jakieś 60 złotych dostajemy praktycznie tylko znaną ze wcześniejszych odsłon klasę postaci, a także parę wizualnych dodatków, bez których spokojnie można się obejść. Czy mimo to warto zdecydować się na dance macabre postacią sprzed lat?

Diablo III: Rise of the necromancer
Diablo III

Blizzard długo zwlekał z datą premiery drugiego rozszerzenia do "Diablo III", ale w końcu opadła zasłona tajemnicy. Nekromanci powrócą do Sanktuarium jeszcze w te wakacje, zaś tytułowy powrót będzie nas, niestety, kosztował – i to całkiem sporo.

diablo 3 rise of the necromancer

Dla nikogo nie jest niespodzianką, że "Rise of the Necromancer" wcale nie było planowane jako pełnoprawny dodatek, który wprowadzi dalszą fabułę oraz zupełnie nowy akt. Pogodzeni z tym faktem, spodziewamy się nowej klasy postaci, chociaż trudno nazwać nekromantę "nowością", gdyż profesja ta pojawiała się we wcześniejszych odsłonach serii.

Diablo III

Choć wciąż nie znamy daty premiery ani konkretnej ceny, to Blizzard nie ustaje w promocji kontrowersyjnego DLC do "Diablo 3". "Rise of the Necromancer", jak sama nazwa wskazuje, wniesie do produkcji przesiąkniętą nostalgią klasę Nekromanty, a dzięki serwisowi IGN możemy już teraz poznać fabularny przedsmak jego przygód. Zarówno z męskiej, jaki żeńskiej perspektywy.

diablo 3,rise of the necromancer

Nie ma co mitrężyć. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do rozszerzenia wieści.

Wczytywanie...