Diablo III

Blizzard nadal kocha Diablo III

Dodał: , · Komentarzy: 2

Pojawiające się co pewien czas ogłoszenia pracy oraz ogłoszenie mobilnej wersji "Diablo" sprawiły, że bawiący się w świecie Sanktuarium od pewnego czasu zastanawiają się nad losem ich wirtualnych postaci. Blizzard uspokaja, że "trójka" w dalszym ciągu może liczyć na wsparcie oraz tematyczne sezony.

diablo 3

Ostatnia odsłona walki ze Złem ma już na karku siedem lat, ale twórcy obiecują, że nie przerwą wspierania swojego produktu, czego przejawem mają być kolejne tematyczne sezony. Pierwszy tego typu eksperyment skłonił do powrotu sporą część graczy, więc nic dziwnego, że Blizzard postanowił podążyć w tym kierunku. Co więcej, twórcy mają uważniej śledzić sygnały od społeczności, zaś publiczne testy nadal będą praktykowane.

Diablo III

Kolejny sezon w Diablo III już wystartował

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard nie ustaje w próbach przekonania nas do zagrania w kolejne sezony podczas zabijania potworów w Sanktuarium. Kolejny z nich to dasze zmiany, które mają rozbudzić w nas na nowo miłość do "Diablo III". Tylko czy kolejne zmiany w zestawach klasowych to dobra droga?

diablo 3

Twórcy gry nie ustają w wysiłkach, aby zatrzymać przed monitorami jak największą rzeszę graczy. W tym właśnie celu powstały sezony, zaś najnowszy z nich, czyli "Wspaniałość", jest już dostępny dla wszystkich, którzy zechcą znów zapolować na potwory. To właśnie z myślą o nich przygotowano kilka zmian, wśród których rzecz jasna nie zabraknie nowych elementów ozdobnych oraz ułatwień rozgrywki.

Diablo III

Fani "Diablo" bardzo negatywnie przyjęli informację o tym, że nowa gra osadzona w tym świecie będzie dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Pytali, czy to nie wczesny żart z okazji Prima Aprilis, buczeli, a także klikali "To mi się nie podoba" pod zwiastunem gry na YT.

diablo

Dziwnym sposobem liczba kliknięć "To mi się nie podoba" uległa jednak zmniejszeniu. Zmniejszyła się również liczba wyświetleń... Co się dzieje?

Diablo III

Nowe Diablo to nie Diablo 4

Dodał: , · Komentarzy: 1

BlizzCon to okazja do zaprezentowania nowych tytułów studia Blizzard. Nie ma póki co liczyć na kolejną, pełnoprawną część "Diablo", bowiem w tym uniwersum pojawi się dedykowane wyłącznie urządzeniom mobilnym "Diablo Immortal".

diablo,diablo immortal

Nie mieliśmy do tej pory "Diablo" na telefonach, ale "Immortal" ma być rozwiązaniem dla tych, którzy będą chcieli mordować sługusy zła także na swoich smartofnach. Posiadacze systemów iOS oraz Android będą mogli poznać wydarzenia rozgrywające się pomiędzy pełnoprawnymi częściami cyklu, czyli "dwójką" i "trójką". To wszystko już w przyszłym roku w modelu free-to-play.

Diablo III

Jeżeli oczekiwaliście jakichś wstrząsających informacji związanych z serią "Diablo" w związku ze zbliżającym się BlizzConem, to możecie przestać marzyć. Przedstawiciele studia postanowili błyskawicznie uciąć jakiekolwiek spekulacje i stwierdzili wprost, że nie planują w najbliższych tygodniach jakichś większych zapowiedzi łączonych z uniwersum Sanktuarium.

diablo

"O ile gra będzie dostępna na hali, to nie mamy w harmonogramie żadnych zapowiedzi. Przyjdzie na to czas w przyszłości, lecz ten jeszcze nie nadszedł" – głosi oficjalne oświadczenie developerów.

"Prosimy o cierpliwość. Nadciąga łatka 2.6.1, a patrząc dalej za horyzont, pracujemy ciężko nad przyszłością serii i badamy potencjalne drogi jej rozwoju. Nasze oddanie dla tego świata pozostaje niezachwiane, jest jasne jak Wysokie Niebiosa oraz intensywne niczym Ognie Piekielne. Jesteśmy podekscytowani perspektywą rozwoju tej marki".

Szkoda, ale jeżeli faktycznie nie ma jeszcze dobrego pomysłu na coś nowego, to lepiej się nie śpieszyć. "Diablo III" czy też DLC z klasą Nekromanty były raczej chybionymi projektami. BlizzCon, czyli cykliczne święto społeczności fanów studia Blizzard, odbędzie się w dniach 3-4 listopada.

Diablo III

Jednym z ciekawszych dodatków, które zostaną wprowadzone do jubileuszowej aktualizacji "Diablo III" jest niewątpliwie zbrojownia. Słusznych rozmiarów szafa znajdzie swoje miejsce koło skrzyni każdego bohatera i pozwoli za pomocą kilku kliknięć myszy diametralnie zmieć styl gry danej postaci.

diablo 3, zbrojownia

W zależności od naszych zachcianek, oprócz szybkiej zmiany ekwipunku, będzie można błyskawicznie przełączyć zestawy umiejętności, moce z Kostki Kanaiego czy legendarne klejnoty. Stąd też, jeżeli w trakcie rozgrywki nasze preferencje ulegną zmianie, a co za tym idzie, konieczne stanie się wybranie nowej strategii, to automatycznie zniknie nam potrzeba kilkuminutowej wymiany ekwipunku i skillów. Niezły pomysł, przyznam.

Diablo III

Oj... chyba w kwestii marki "Diablo" do drzwi studia zaczyna pukać straszna desperacja, ponieważ Blizzard przyjął starą oraz sprawdzoną przez wielu developerów taktykę – jechania po sentymencie graczy. I to już bez najmniejszych oporów. Po kiego grzyba głowić się nad czymś innowacyjnym, co wprowadziłoby niezbędny powiew świeżości do trzeciej części gry, skoro można odwołać się do nostalgii i duża część oddanych fanów łyknie to wszystko jak karmny gąsior?

diablo

Legendarne 16 poziomów pod Katedrą w Tristram ponownie odwiedzimy za pośrednictwem zestawu poziomów do "Diablo III". Twórcy planują specjalny filtr graficzny z efektem "pikselozy", poruszanie się tylko w ośmiu kierunkach czy powrót oryginalnej muzyki. Lokacje będą dostępne dla wszystkich herosów stworzonych w trzeciej części.

Premiera tego dodatku odbędzie się za pośrednictwem specjalnej jubileuszowej łatki, która uświetni 20 urodziny marki – równo 20 grudnia. Tylko czy jest na co czekać?

Diablo III

Diablo IV w planach?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Po raz kolejny oferty pracy, publikowane przez jakieś studio, przynoszą nam informacje o nowinkach ze świata gier wideo, o których nikt wcześniej nawet nie pisnął. Tym razem udało nam się dowiedzieć, że jest duże prawdopodobieństwo, że studio Blizzard Entertainment w najbliższej przyszłości rozpocznie prace nad czwartą odsłoną serii "Diablo".

diablo iv
Diablo III

Sezon piąty Diablo III dobiega końca

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje studio Blizzard Entertainment, trwają przygotowania do zamknięcia piątego sezonu w grze "Diablo III". Finisz nastąpi 15 kwietnia o godzinie 17:00, a po nim będzie miała miejsce dwutygodniowa przerwa od rozgrywek sezonowych. Te powrócą już 29 kwietnia o godzinie 17:00.

diablo iii
Diablo III

Jak wynika z informacji podanych przez fanowski serwis DiabloFans, już wkrótce może okazać się, że studio Blizzard Entertainment zafunduje nam zmianę modelu dystrybucji gry "Diablo III". Dotychczas produkcja była rozprowadzana w modelu B2P (kup i graj), ale już wkrótce może trafić w ręce szerszej publiczności za sprawą modelu F2P (darmowy dostęp do zabawy).

diablo iii
Wczytywanie...