Kolejny sezon w Diablo III już wystartował

2 minuty czytania

Blizzard nie ustaje w próbach przekonania nas do zagrania w kolejne sezony podczas zabijania potworów w Sanktuarium. Kolejny z nich to dasze zmiany, które mają rozbudzić w nas na nowo miłość do "Diablo III". Tylko czy kolejne zmiany w zestawach klasowych to dobra droga?

diablo 3

Twórcy gry nie ustają w wysiłkach, aby zatrzymać przed monitorami jak największą rzeszę graczy. W tym właśnie celu powstały sezony, zaś najnowszy z nich, czyli "Wspaniałość", jest już dostępny dla wszystkich, którzy zechcą znów zapolować na potwory. To właśnie z myślą o nich przygotowano kilka zmian, wśród których rzecz jasna nie zabraknie nowych elementów ozdobnych oraz ułatwień rozgrywki.

Do nowych elementów ozdobnych można się już przyzwyczaić, chociaż nie da się ukryć, że w "Diablo III" tego typu kosmetyka jest potrzebna tak bardzo, jak realistyczny model jazdy konnej w "Baldur's Gate 2". Tak czy owak, czeka na nas hełm i naramienniki dla zestawu Zdobywcy, kolejna ramka oraz Skrzydła Lempo, dzięki którym odkryjecie w sobie naturę... motyla.

diablo 3

Mniej ambitni przy zdobywaniu kolejnych zakładek w skrzyni mają drugą szansę. Dodatkowe przedmioty będziemy mogli upchnąć po wykonaniu serii zadań, wśród których są m.in, ukończenie Szczeliny Nefalemów konkretnego poziomu i w konkretnym czasie, użycie Kostki Kanaiego czy ulepszenie legendarnych klejnotów.

Poza tym dostaliśmy zwyczajowe Podboje Sezonwe oraz Dary Haedriga, dzięki którym zdobędziemy całe zestawy klasowe dla ulubionej klasy postaci.

diablo 3

Wspominane wcześniej ułatwienia to dodatkowe kolory przy okazji przedmiotów legendarnych, które wypadają losowo z przeciwników, jak też gwarantowany przedmiot legendarny za Głęboką Szczelinę. Ten ostatni bonus ma jednak haczyk, bowiem liczyć na niego można jedynie przy pierwszym ukończeniu tego wydarzenia na poziomie 70 lub wyższym.

Szczegółowe opisy zmian znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...