Diablo III » Newsy

Oj... chyba w kwestii marki "Diablo" do drzwi studia zaczyna pukać straszna desperacja, ponieważ Blizzard przyjął starą oraz sprawdzoną przez wielu developerów taktykę – jechania po sentymencie graczy. I to już bez najmniejszych oporów. Po kiego grzyba głowić się nad czymś innowacyjnym, co wprowadziłoby niezbędny powiew świeżości do trzeciej części gry, skoro można odwołać się do nostalgii i duża część oddanych fanów łyknie to wszystko jak karmny gąsior?

diablo

Legendarne 16 poziomów pod Katedrą w Tristram ponownie odwiedzimy za pośrednictwem zestawu poziomów do "Diablo III". Twórcy planują specjalny filtr graficzny z efektem "pikselozy", poruszanie się tylko w ośmiu kierunkach czy powrót oryginalnej muzyki. Lokacje będą dostępne dla wszystkich herosów stworzonych w trzeciej części.

Premiera tego dodatku odbędzie się za pośrednictwem specjalnej jubileuszowej łatki, która uświetni 20 urodziny marki – równo 20 grudnia. Tylko czy jest na co czekać?

W przypadki nie ma sensu wierzyć, tym bardziej, gdy sprawa kręci się wokół Blizzarda i cyklicznego święta fanów ich twórczości – BlizzConu. Wydaje się mocno podejrzanym, że akurat na kilka dni przed rozpoczęciem wspomnianej imprezy do sieci wyciekła grafika koncepcyjna, autorstwa Johna Muellera (dyrektora artystycznego studia), która przedstawia dwójkę nekromantów w otoczeniu żywych trupów. O mistrzostwie subtelności nie może być mowy.

diablo, nekromanta
Diablo III

Diablo IV w planach?

Dodał: Wolvertino, sobota, 2 lipca 2016 · Komentarzy: 3

Po raz kolejny oferty pracy, publikowane przez jakieś studio, przynoszą nam informacje o nowinkach ze świata gier wideo, o których nikt wcześniej nawet nie pisnął. Tym razem udało nam się dowiedzieć, że jest duże prawdopodobieństwo, że studio Blizzard Entertainment w najbliższej przyszłości rozpocznie prace nad czwartą odsłoną serii "Diablo".

diablo iv

Jak informuje studio Blizzard Entertainment, trwają przygotowania do zamknięcia piątego sezonu w grze "Diablo III". Finisz nastąpi 15 kwietnia o godzinie 17:00, a po nim będzie miała miejsce dwutygodniowa przerwa od rozgrywek sezonowych. Te powrócą już 29 kwietnia o godzinie 17:00.

diablo iii

Jak wynika z informacji podanych przez fanowski serwis DiabloFans, już wkrótce może okazać się, że studio Blizzard Entertainment zafunduje nam zmianę modelu dystrybucji gry "Diablo III". Dotychczas produkcja była rozprowadzana w modelu B2P (kup i graj), ale już wkrótce może trafić w ręce szerszej publiczności za sprawą modelu F2P (darmowy dostęp do zabawy).

diablo iii

Jak wynika z oficjalnej strony internetowej studia Blizzard Entertainment, deweloper poszukuje nowych osób do pracy nad niezapowiedzianym jeszcze projektem należącym do marki Diablo. Firma poszukuje aktualnie grafika oświetlenia, starszego grafika postaci oraz starszego grafika koncepcyjnego. Oznacza to, że coś się szykuje. A co takiego?

blizzard
Diablo III

Sezon 5 w Diablo III

Dodał: Wolvertino, niedziela, 17 stycznia 2016 · Komentarzy: 0

Już jest! Ruszył piąty sezon gry "Diablo III", który potrwa około trzy miesiące. A co w nim? Wycofano przedmioty legendarne dostępne wyłącznie dla postaci sezonowych. Nadchodzi również nowa opcja tzw. "odrodzenia sezonowego", która pozwala przemianować bohatera niesezonowego na takiego, który może brać udział w rozgrywkach (należy jednak oddać cały ekwipunek innym postaciom i liczyć się ze stratą osiągnięć).

diablo iii
Diablo III

Nadchodzi nowy patch do Diablo 3

Dodał: Mikeal, niedziela, 10 stycznia 2016 · Komentarzy: 0

Mimo mającej miejsce 3,5 roku temu premiery, Blizzard nie zapomina o swoim dziecku. W przyszłym tygodniu wszyscy posiadacze gry "Diablo 3" zostaną pobłogosławieni patchem oznaczonym numerem 2.4.0. Jakie zacne usprawnienia wprowadzi? Zapraszamy do rozwinięcia.

diablo 3, patch, blizzard, 2.4.0

Wiemy już od jakiegoś czasu, że częścią aktualizacji 2.4.0 do gry "Diablo III" będzie Wyspa Szarej Pustki. Teraz jednak dowiedzieliśmy się jeszcze czegoś. Studio Blizzard Entertainment przekazało kilka informacji o nowej lokacji, a także opublikowało zwiastun bezpośrednio jej dotyczący.

diablo iii

Podczas tegorocznego BlizzConu firma Blizzard Entertainment poinformowała o nadchodzącej aktualizacji do gry "Diablo III" oznaczonej numerem 2.4.0. Jak się okazuje, łatka już niedługo trafi na Publiczny Serwer Testowy – jest to więc najwyższy czas, by przyjrzeć się, co oferuje. Listę zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa.

diablo iii
Wczytywanie...