Nowe Diablo to nie Diablo 4

1 minuta czytania

BlizzCon to okazja do zaprezentowania nowych tytułów studia Blizzard. Nie ma póki co liczyć na kolejną, pełnoprawną część "Diablo", bowiem w tym uniwersum pojawi się dedykowane wyłącznie urządzeniom mobilnym "Diablo Immortal".

diablo,diablo immortal

Nie mieliśmy do tej pory "Diablo" na telefonach, ale "Immortal" ma być rozwiązaniem dla tych, którzy będą chcieli mordować sługusy zła także na swoich smartofnach. Posiadacze systemów iOS oraz Android będą mogli poznać wydarzenia rozgrywające się pomiędzy pełnoprawnymi częściami cyklu, czyli "dwójką" i "trójką". To wszystko już w przyszłym roku w modelu free-to-play.

Będziemy mogli wcielić się w przedstawiciela jednej z pięciu klas postaci. W zasadzie są to wszyscy, których oglądamy przy okazji "Diablo III", ale bez udziału szamana. Cóż, może pojawi się przy okazji jakiejś płatnej aktualizacji, jak to miało miejsce w przypadku nekromanty. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun, który jak to w przypadku Blizzarda trzyma wysoki poziom.

Jak to w przypadku serii "Diablo", naszym celem będzie rozprawa z przedstawicielami zła. Twórcy obiecują odpowiednie dopasowanie do ekranów dotykowych, wliczając w to sterowanie czy gesty. Pojawią się także komendy, ale Blizzard zapewnia, że wystarczy przytrzymać przycisk i następnie go puścić, aby "rozpętać zagładę wśród nieprzyjaciół. Sami możecie to zobaczyć na zwiastunie rozgrywki.

Premiera dopiero w przyszłym roku, ale już możecie zapisywać się do bety, aby wcześniej przetestować ten tytuł. Zainteresowani powinni zajrzeć na główną stronę "Immortal".

Komentarze

0
·
Słyszałam bardzo dużo złych komentarzy na temat mobilnego Diablo i wiecie co? Ja im kibicuję! Ile można przeglądać ten durny sklep Play w poszukiwaniu jakiejś fajnej gry i po raz setny znaleźć Bubble Witch Saga albo Candy Crush.

Dawać te Diabolo, ino sypko!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...