Diablo III za darmo dla wszystkich?

1 minuta czytania

Jak wynika z informacji podanych przez fanowski serwis DiabloFans, już wkrótce może okazać się, że studio Blizzard Entertainment zafunduje nam zmianę modelu dystrybucji gry "Diablo III". Dotychczas produkcja była rozprowadzana w modelu B2P (kup i graj), ale już wkrótce może trafić w ręce szerszej publiczności za sprawą modelu F2P (darmowy dostęp do zabawy).

diablo iii

Domysły wzięły się stąd, że jakiś czas temu na oficjalnej stronie amerykańskiego sklepu battle.net zamiast baneru gry "Diablo III", pojawił się taki, który zachęcał do darmowej rozgrywki w świecie Sanktuarium do 70 poziomu doświadczenia. Wprawdzie firma Blizzard szybko przywróciła sytuację do normy, ale przecież skądś taka rewelacja się wzięła, prawda?

diablo iii

Zupełnie innego zdania jest menadżer odpowiedzialny za kontakt ze społecznością "Diablo III" (posługujący się na Twitterze nickiem Nevalistis), który twierdzi, że wspomniana sytuacja była wynikiem pomyłki i o żadnej zmianie modelu sprzedaży nie ma mowy. Ile w tym prawdy, a ile próby obronienia się przed wyciekiem? Tego zapewne dowiemy się niebawem.

diablo iii

Źródło: www.diablofans.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...