Blizzard nie zapomniał o Diablo, ale na nowości jeszcze sobie poczekamy

1 minuta czytania

Jeżeli oczekiwaliście jakichś wstrząsających informacji związanych z serią "Diablo" w związku ze zbliżającym się BlizzConem, to możecie przestać marzyć. Przedstawiciele studia postanowili błyskawicznie uciąć jakiekolwiek spekulacje i stwierdzili wprost, że nie planują w najbliższych tygodniach jakichś większych zapowiedzi łączonych z uniwersum Sanktuarium.

diablo

"O ile gra będzie dostępna na hali, to nie mamy w harmonogramie żadnych zapowiedzi. Przyjdzie na to czas w przyszłości, lecz ten jeszcze nie nadszedł" – głosi oficjalne oświadczenie developerów.

"Prosimy o cierpliwość. Nadciąga łatka 2.6.1, a patrząc dalej za horyzont, pracujemy ciężko nad przyszłością serii i badamy potencjalne drogi jej rozwoju. Nasze oddanie dla tego świata pozostaje niezachwiane, jest jasne jak Wysokie Niebiosa oraz intensywne niczym Ognie Piekielne. Jesteśmy podekscytowani perspektywą rozwoju tej marki".

Szkoda, ale jeżeli faktycznie nie ma jeszcze dobrego pomysłu na coś nowego, to lepiej się nie śpieszyć. "Diablo III" czy też DLC z klasą Nekromanty były raczej chybionymi projektami. BlizzCon, czyli cykliczne święto społeczności fanów studia Blizzard, odbędzie się w dniach 3-4 listopada.

Źródło: us.battle.net

Komentarze

0
·
Czyli wygląda na to że blizzard totalnie rozleniwił się jak valve które ma w dupie nowe tytuły

Starcrafta nie zapowiedział nowe kampanie DLC, teraz diabełek idzie do zapomniania, zostaje gówniany world of warcraft na którym trzepie kasę
0
·
Mam nadzieję, że już nigdy nie wydadzą nic dużego do Diablo 3 szkoda ich czasu na ten tytuł. Trzeba czekać na Diablo 4 lub odświeżenie 1 albo 2, tak jak w przypadku Starcraft HD.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...