dziki_lad

Recenzje czterech książek z serii "Pas Deltory"

1 minuta czytania

Ten news miał być pełen narzekania o tym, jak bardzo nie lubię pisać o czyichś recenzjach i o tym, jak bardzo nienawidzę swojej roboty, jednak skala pracy, jaką wykonał nasz dzisiejszy bohater, kompletnie zmieniła moje zamiary. Lionel przygotował dla was recenzje czterech książek z serii Pasa Deltory, możecie więc poznać jego opinię na temat: "Puszcz milczenia", "Jeziora łez", "Miasta szczurów" oraz "Ruchomych piasków".

puszcza milczenia jezioro łez
miasto szczurów ruchome piaski

Zastanawiacie się zapewne, czemu warto przeczytać te recenzje? No cóż, Pas Deltorty to dzieło Jennifer June Rowe piszącej pod pseudonimem jako Emily Rodda, co już nadaje im smaku. Jednak argumentem, który mnie przekonał jest fakt, że ta autorka sprzedała ponad 10 milionów egzemplarzy swoich książek! Ta liczba robi wrażenie i dowodzi prostej rzeczy – coś w nich musi być. Ja chętnie przekonam się co, a wy?

Dziękujemy wydawnictwu Egmont za dostarczenie egzemplarzy recenzenckich.

Komentarze

0
·
nie no... czytałem to chyba z 10 lat temu... i kiedyś jak i dziś jestem tego samego zdania. a mianowicie poruszana saga jest baaardza słabym fantasy. ;/
wszystko jest takie nijakie. w dodatku cykl nie zamyka końca historii. wiele rzeczy jest zupełnie nieprzemyślanych. napisanych choćby dlatego myślenia. "bo przecież mogę..."
0
·
Przeczytałem 6 części zostały mi 2 jak na razie super polecam

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...