[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Igor* dnia piątek, 7 stycznia 2022, 10:56 napisał

Siema, warto rezygnować ze straży dla Wodnego Kręgu? Jeśli tak to w którym momencie najlepiej? Drugie pytanie, bardziej techniczne, macie jakiś sposób na rozjaśnienie kanałów czy innych ciemnych miejsc? Ustawianie jasności w ustawieniach nic nie zmienia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Horst dnia niedziela, 16 stycznia 2022, 19:00 napisał

Mam problem z zadaniem "Dom nie do poznania". Otóż ogarnąłem strój kupca dla Kazeema i odpowiednia kwotę na wykup domu. Jednak zanim do niego poszedłem przespałem się. W dzienniczku pojawiło się info że do licytacji pozostał jeden dzień. Poszedłem do Kazeema i nie ma z nim żadnych opcji dialogowych. Za porady i sugestie mające rozwiązać ten problem serdecznie dziękuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Draqqonfly* dnia poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:03 napisał

Wiecie jak wygląda kwestia respawnu potworów z każdym nowym rozdziałem? Potwory się "dodają" jak w poprzednich gothicach, czy któreś się despawnują? Dobiłem do 2 rozdziału, a jeszcze nie czyściłem wyspy z tego co mogę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_bmarvinb to nie dla mnie* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:22 napisał





Można zdobyć jak się zrobi zlecenie na lodowe wilki
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...