[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

pod wyspą z latarnią jest wielki skarbiec, ale nie wiem jak tam wejść, spadłem z latarni i wrzuciło mnie tam przez podłogę.
Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie znajdę Detlawa od misji Kontraktor czy jakoś tak ?
Odpowiedz
Mam problem z zostaniem nowicjuszem. Da się nim wogóle zostać? Jeśli tak, to w jaki sposób?
Odpowiedz
Pomocy, mam questa w mieście "Polowanie z Alanem" - podczas podążania za Alanem, ktoś mnie zagadał, następnie ja z nieuwagi zrobiłem zapis, i teraz nigdzie go nie mogę znaleźć.


Gdzie jest docelowe miejsce jego wędrówki ?
Odpowiedz
[quote name='Gość_Panda*' timestamp='1639817924' post='437262']Mam problem z zostaniem nowicjuszem. Da się nim wogóle zostać? Jeśli tak, to w jaki sposób?[/quote


Nie da rady ani nowicjuszem i tym bardziej magiem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Panda* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 09:58 napisał

Mam problem z zostaniem nowicjuszem. Da się nim wogóle zostać? Jeśli tak, to w jaki sposób?



Nie da rady ani nowicjuszem i tym bardziej magiem
Odpowiedz
Gdzie nauczę się alchemii na poziom mistrz?
Odpowiedz

Cytat

Pomocy, mam questa w mieście "Polowanie z Alanem" - podczas podążania za Alanem, ktoś mnie zagadał, następnie ja z nieuwagi zrobiłem zapis, i teraz nigdzie go nie mogę znaleźć.


Gdzie jest docelowe miejsce jego wędrówki ?


Wyjdź przez bramę z miasta i skręć w prawo.


Cytat

Gdzie nauczę się alchemii na poziom mistrz?


Spróbuj u Hershlika w mieście. Nie wiem tego na pewno, ale jak zostawałem u niego czeladnikiem to wspominał coś o mistrzowskich miksturach.
Odpowiedz
Gdzie nauczę się alchemii na poziom mistrz?

Najszybciej alchemi uczy alchemik niedaleko śpiewaka na północny wschód od wioski. ąle za mistrza trzeba 2500 wybulić
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia sobota, 18 grudnia 2021, 02:08 napisał

Gra chyba nie uwzględnia takiego "wejścia". Z tego co widziałem są trzy sposoby aby dostać się do miasta.
1) Przez bramy ( łapówka albo glejt ),
2) Poprosić o pomoc kupca z uszkodzonym wozem. Przewiezie nas ukrytego w beczce.
3) Przez kanały. Ja tak wszedłem, bo wydawało mi się to najciekawsze rozwiązanie.

Nie da się do miasta przypłynąć tak jak do Khorins w G2. Strażnicy nas zauważą i dostaniemy bełtem z kuszy = śmierć.


Dzięki! Ogarnąłem już solucję z wejścia do miasta i chyba znajdę te kanały. Nie poddam się tak łatwo, w końcu chce ominąć tych wrednych strażników
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sandro de Vega dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 19:05 napisał

Mam nietypowy problem. Nie mam pojęcia jak wykuć miecz. Nauczyłem się kowalstwa, kupiłem przepis, zebrałem potrzebne surowce... i dupa. Nie jestem w stanie użyć żadnego obiektu w kuźni bo "czym?". Nie wiem czy brakuje mi czegoś co w przepisie nie jest podane? Czy może jest jakieś inne stanowisko niż piec, kowadło do kucia?

potrzebujesz młota kowalskiego
Odpowiedz
Czesc, mam taki problem, wczoraj zapisałem grę normalnie bez problemu, dzisiaj przy próbie wczytania tego zapisu następuje Access Violation. Inny save wczytuję się bez problemu, z tym że jest od 20 godzin wcześniej niż ten którego potrzebuje. Da się jakoś ogarnąć ten który crashuje grę? Bo niezbyt mi się chce 20 godzin nadrabiać . Vin 7, uruchamiałem w trybie zgodności z XP już. Jeszcze z tego co widzę na miniaturce zapis jest zrobiony jakby w czasie dialogu, nie wiem dlaczego, czy to może być powód crashu gry?
Odpowiedz
Cześć,

Mam problem z zadaniem "Strażnik Równowagi", rozdział 5.

Mam się spotkać w spalonej chacie z Kasselem pomiędzy Wybrzeżem Topielców a Silbach, jednak nigdzie nie mogę go znaleźć.
Będę wdzięczny za pomoc gdzie go znajdę.

pozdrawiam,
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Młody* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 14:42 napisał

Czesc, mam taki problem, wczoraj zapisałem grę normalnie bez problemu, dzisiaj przy próbie wczytania tego zapisu następuje Access Violation. Inny save wczytuję się bez problemu, z tym że jest od 20 godzin wcześniej niż ten którego potrzebuje. Da się jakoś ogarnąć ten który crashuje grę? Bo niezbyt mi się chce 20 godzin nadrabiać . Vin 7, uruchamiałem w trybie zgodności z XP już. Jeszcze z tego co widzę na miniaturce zapis jest zrobiony jakby w czasie dialogu, nie wiem dlaczego, czy to może być powód crashu gry?


No ogólnie to problem gothica od zawsze. Dlatego zapisuje się grę cały czas na innym save od 1 do 10 np. Ja sobie jeszcze na górze daje zapis "szybki" na jakieś walki itd. No i na końcu ważniejsze wybory, żebym mógł się cofnąć lub zagrać inaczej itd.

Niestety będziesz musiał najprawdopodobniej grać od nowa, bo kiedyś miałem taki sam problem z czystym gothiciem i nie dało się uratować zapisu niestety.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kuba s* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 15:09 napisał



No ogólnie to problem gothica od zawsze. Dlatego zapisuje się grę cały czas na innym save od 1 do 10 np. Ja sobie jeszcze na górze daje zapis "szybki" na jakieś walki itd. No i na końcu ważniejsze wybory, żebym mógł się cofnąć lub zagrać inaczej itd.

Niestety będziesz musiał najprawdopodobniej grać od nowa, bo kiedyś miałem taki sam problem z czystym gothiciem i nie dało się uratować zapisu niestety.


Kurde, to słabo, urlop mi się skończył i teraz już nie będzie czasu na granie. No trudno, dzięki za pomoc
Odpowiedz
Spalona chata jest przy rzece koło wodospadu. Przechodziłeś koło niej na początku gry, o ile wybrałeś opcję wyruszenia w drogę ze swoim bratem. Tam też w późniejszym czasie robisz zadanie "pomoc dla powodzian". Chyba, że chodzi Ci o to, że go tam nie ma?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_NIKKI SIXX* dnia wtorek, 14 grudnia 2021, 20:46 napisał

Czy wie ktoś może gdzie jest Henk?? Chodzi dokładnie o questa po nitce do kłębka. Ten ziomek w karczmie nie chce ze mną gadać i jedynym tropem zdaje się być ten Henk, którego nie mogę nigdzie znaleźć.
Henk jest na półce skalnej w wilczym leżu na prawo jak wychodzisz od ulrycha musisz wspinać się po dachach
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia sobota, 18 grudnia 2021, 15:24 napisał

Spalona chata jest przy rzece koło wodospadu. Przechodziłeś koło niej na początku gry, o ile wybrałeś opcję wyruszenia w drogę ze swoim bratem. Tam też w późniejszym czasie robisz zadanie "pomoc dla powodzian". Chyba, że chodzi Ci o to, że go tam nie ma?


Hej,

Tak, wiem, problem jest taki, że jego tam nie ma :O.

Teraz nie wiem gdzie on się znajduje ????.

Jak ktoś, już robił to zadanie to będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam,
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Arturro* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 15:37 napisał



Hej,

Tak, wiem, problem jest taki, że jego tam nie ma :O.

Teraz nie wiem gdzie on się znajduje ????.

Jak ktoś, już robił to zadanie to będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam,


Albo inaczej, czy ktoś wie, jak się idzie do wulkanu w Archolos, prośba o zaznaczenie tego miejsca na mapie, podobnie jest gdzieś niedaleko od Silbach.

Będę wdzięczny za info.

pozdrawiam,
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Matsky* dnia sobota, 18 grudnia 2021, 08:29 napisał

Wie ktoś może gdzie znajdę Detlawa od misji Kontraktor czy jakoś tak ?

Jeśli nadal go nie znalazłeś to jak wyjdziesz z miasta kamiennym mostem to skręć w lewo i idź prosto ścieżką za chatę rybaka jest jakieś 200-300 metrów dalej ścieżką
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...