dziki_lad
World of Warcraft

Przeprowadzki w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku z tym, że popularność WoW'a jest ogromna, mogą wystąpić problemy techniczne takie jak przepełnienie serwerów. Aby tego uniknąć Blizzard umożliwił graczom przenosiny na inne serwery. Najbliższe przenosiny odbędą się w dniach – od 28 listopada do 2 grudnia. Aby nie przeciążyć serwerów będzie to możliwe w godzinach 03:00 – 15:00.

To są serwery, z których można się przenieść:

  • Dragonmaw -> Executus
  • Dunemaul -> Executus
  • Silvermoon -> Kul Tiras

Tutaj znajdziecie stronę, dzięki której można się przenieść. Zanim jednak to zrobicie warto przeczytać przygotowany przez Blizzarda FAQ na ten temat.

Inne

Mekapods – przygodówka z elementami RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Brytyjskie studio Juniper Games pracuje nad interesującą grą. Będzie to przygodówka z elementami RPG o nazwie Mekapods. Przedstawiać ona będzie grupę zabawnych robotów w misji, która zmieni ich świat. Głównym bohaterem jest robot zbudowany z przetworzonych części, który odkrył wskazówkę na temat zakopanego skarbu w ciemnych korytarzach jego umysłu. W poszukiwaniu informacji jak otrzymać dostęp do tej dziwnej pamięci, odkrywa konspirację, która istniała setki lat. Gromadząc grupę zdemolowanych, ale lojalnych robotów wyrusza na misję, aby odkryć prawdziwą naturę tych złowieszczych sekretów.

World of Warcraft

Ostatnio pisaliśmy o tym jak 13-letni synek pewnych chińskich rodziców popełnił samobójstwo, bo za długo grał w World Of Warcraft. Ta informacja, jak się okazało, była nie do końca prawdziwa, ponieważ chłopiec zabił się rok temu, a WoW zostało wydane w maju tego roku. Prawda jest taka, że chłopiec grał w Warcrafta 3, który jest strategią w czasie rzeczywistym, a nie MMORPG. I dlatego będzie o wiele trudniej udowodnić winę Blizzardowi... Możliwe, że pomyłka nie była celowa. Rzucając takimi hasłami jak World Of Warcraft można o wiele bardziej i szybciej przyciągnąć uwagę mediów niż za pomocą np. Warcrafta 3.

Inne

Muzyka z gier w RMF Classic

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od wczorajszego wieczoru na antenie radia RMF Classic możemy usłyszeć rozmaite ścieżki dźwiękowe z gier! Fanów metalu czy rocka muszę jednak zmartwić, ponieważ w RMF Classic będą puszczane raczej symfoniczne kawałki, jak chociażby z serii Final Fantasy. A dlaczego radio RMF Classic zdecydowało się na taki krok? Prawdopodobnie jest to zasługa sukcesów jakie odnoszą koncerty orkiestr biorących udział w nagrywaniu soundtracków do gier. Audycja będzie nosiła nazwę "Klasyka wchodzi w grę". Można będzie jej posłuchać w piątki o godzinie 21.00 lub usłyszeć powtórkę w soboty o godzinie 20.00. Nam pozostaje tylko wyczekiwać jakiś znanych nam utworów z cRPG.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Filmy

Trailer z filmu Dungeon Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

No oficjalnej stronie dystrybutora Fantastic Films International pojawił się trailer filmu adaptacji gry Dungeon Siege o jakże przydługiej nazwie: "In the Name of Kings – a Dungeon Siege Tale". Oczywiście reżyserem jest nasz kochany Uve Boll, który partoli wszystkie adaptacje gier jak wlezie. Czy tym razem mu się uda i stworzy świetne kino ? Film jest w formacie QuickTime7 (program można ściągnąć stąd).

Niestety opinie na temat trailera są bardzo negatywne i chyba adaptacja DS dołączy do grona nieudanych filmów "reżysera".

Wiedźmin

Otrzymaj świąteczną kartkę od Wiedźmina!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz końcem roku zespół CD Projekt RED przygotował dla Was unikalną wiedźmińską kartkę świąteczną. Aby ją otrzymać (lub wysłać koledze) wystarczy wypełnić formularz na tej stronie, wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres, potwierdzić zgłoszenie poprzez e-mail, który CD Projekt przyśle i w okolicach Świąt wypatrywać Świętego Mikołaja! Kartki można wysyłać do północy z 4 na 5 grudnia 2005.


Co się patrzysz?! Czy wyglądam na Mikołaja?
World of Warcraft

Wypróbuj nowy patch do WoW przed premierą!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard po raz kolejny uruchomił testowe serwery World of Warcraft. Można na nich wypróbować wszystkie zmiany, jakie przyniesie ze sobą najnowszy patch, oznaczony numerem 1.9.

Dzięki udziałowi w testach, gracze mogą jako pierwsi zapoznać się z nowościami, które wprowadzone zostaną do World of Warcraft przy okazji najbliższego uaktualnienia. Wśród nich dwa nowe lochy (dla grup 20 i 40 postaci), połączone Domy Aukcyjne w dużych miastach, usprawnione kolejki na Pola Bitew (czekać będzie można w kilku na raz) i zmiany w talentach Paladyna. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Wczytywanie...