Style Wsparcia

2 minuty czytania

Celem bytu Stylów Wsparcia nie jest ranienie wrogów, a ich paraliżowanie, dezorientowanie czy ogłuszanie. Największą ich zaletą jest atak obszarowy, który pozwala na walkę z wieloma przeciwnikami naraz. Większość z tych stylów może rozpocząć Harmoniczną Kombinację, co jest ich kolejnym pulsem. Najczęściej używanym stylem jest Smok Burzy. Golemy i duchy są na niego odporne, lecz nie ma się co martwić, gdyż doskonale działa na ludzi, przez co jest bardzo przydatny w każdej ważnej walce.

Niebiańska Fala

Jak go zdobyć: Początkowy styl każdej postaci.

Właściwości: Wojownicy używający Niebiańskiej Fali mogą spowalniać ruchy wrogów, uzyskując tym samym nad nimi przewagę wystarczającą do łatwego pokonania ich. Potężny atak może zapoczątkować Harmoniczną Kombinację.

heavenlywave

Paraliżująca Dłoń

Jak go zdobyć: Może nas go nauczyć Świetlisty Mistrz, po zabiciu Mistrza Uśmiechniętego Jastrzębia w Szkole Czarnej Pantery.

Właściwości: Styl ten ma dość ponurą reputację. Nie przeszkadza to jednak z niego korzystać wielu osobom, które pomagają sobie w walce chwilowym paraliżowaniem wrogów. W końcu przeciwnik, który nie może się poruszać, to nie przeciwnik... tylko cel. Potężny atak może zapoczątkować Harmoniczną Kombinację.

paralyzingpalm

Ukryta Pięść

Jak go zdobyć: Może nas go nauczyć Mistrz Uśmiechnięty Jastrząb, po zabiciu Pierwszego Brata i Świetlistego Mistrza.

Właściwości: Jest to styl z wyższej półki, który powoduje dezorientację u naszych wrogów. Dzięki niemu tracą oni samokontrolę i wałęsają się gdzie popadnie, dając naszej postaci idealną okazję do zadania ostatecznego ciosu. Potężny atak może zapoczątkować Harmoniczną Kombinację.

hiddenfist

Smok Burzy

Jak go zdobyć #1: Można kupić od Cheunga po zamknięciu Wielkiej Tamy.

Jak go zdobyć #2: Można kupić od Liściastej Włóczni w Wielkim Południowym Lesie.

Właściwości: Osoby używające Smoka Burzy mogą w walce przeciwko wrogom stosować moc piorunów, porażeń i błyskawic. Ich efekt jest podobny do paraliżu, jednak porażenie prądem trwa zdecydowanie dłużej, co sprawia, że jest to styl praktyczniejszy i lepszy. Potężny atak może zapoczątkować Harmoniczną Kombinację.

stormdragon

Złodziej Ducha

Jak go zdobyć: Może nas go nauczyć Hui w Lądowisku Tiena.

Właściwości: Jest to bardzo przydatny styl, ponieważ dzięki niemu nasza postać może wysysać z przeciwnika Chi i dodawać je sobie.

spiritthief

Wiesz już, który styl będziesz używać?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...