Niebo

3 minuty czytania

niebo

Niebo stanowi jedną z trzech opcji romansowych w Jade Empire i w przeciwieństwie do Gwiazdy Zarannej oraz Jedwabnej Lisicy, jest mężczyzną. Prowadzić z nim romans mogą wszyscy gracze wcielający się w postać żeńską, ale również ci, którzy o losach Cesarstwa chcą zadecydować jako postać męska...

Rozdział Drugi

W rozdziale drugim nie wydarzy się nic ważnego. Co prawda Niebo nieco z tobą poflirtuje (tylko i wyłącznie, jeśli grasz kobietą), to jednak żadna z podjętych decyzji nie będzie mieć w przyszłości znaczenia dla waszego związku.

Rozdział Trzeci

To właśnie ten rozdział umożliwi ci bliższe poznanie Nieba. Jeśli uznasz go za cel romansowy numer jeden, to bez przeszkód będziesz mógł regularnie z nim rozmawiać na przeróżne tematy, a tym samym lepiej poznawać jego osobowość. Dowiesz się również, co stanowi jego wewnętrzną motywację do działania.

Graczom wcielającym się w postać żeńską będzie zdecydowanie łatwiej zalecać się do Nieba. Wszyscy grający mężczyznami muszą częściej rozmawiać z Niebem, a temat pachnący miłością poruszać bardzo łagodnie i delikatnie.

Pierwszą ważną rozmowę przeprowadzicie niewiele przed tym, kiedy to zobowiążesz się wykonać zadanie dla Zabójców Lotosu. Rozmowa z pewnością będzie bardziej dyskretna, a wybrane w niej opcje dialogowe będą mieć znaczenie dla waszego związku. Pamiętaj o tym, aby nie wybierać odpowiedzi szorstkich i lekceważących, ponieważ w większości przypadków takie rozwiązanie kończy kwitnący między wami romans.

Jeśli w czasie gry przyłączałeś jako towarzysza Jedwabną Lisicę i / albo Gwiazdę Zaranną, Niebo zechce cię poinformować, że kończy rozwijającą się między wami relację. Powinieneś wtedy powiedzieć mu, że nie jesteś zainteresowany żadną z kobiet, co podniesie go na duchu i sprawi, że stanie się introspekcyjny. Wydaje mi się (choć nie jestem pewien), że jeśli powiesz Niebu, iż nie interesuje cię miłość z kobietą, zakończysz tym samym romans Gwiazdą Zaranną i / albo Jedwabną Lisicą (jeśli takowe prowadziłeś).

Jeśli po pewnym czasie nie zaproponujesz Niebu następnej rozmowy, on sam cię zaczepi. Będzie chciał się dowiedzieć, dlaczego nie interesują cię kobiety i związek z jedną z nich oraz jaki masz punkt widzenia w temacie prawdziwej męsko – męskiej miłości.

Bez względu na to czy towarzyszyła ci Jedwabna Lisica, czy też nie, Niebo powie ci kilka ciekawych rzeczy, które jasno będą dawać do zrozumienia, że jest tobą zainteresowany. Będziesz mógł wtedy zachować się nieco złośliwie i drocząc się z nim, ciągnąć to dalej lub wybrać lekceważącą go odpowiedź, która natychmiastowo zakończy wasz romans.

Kiedy będziesz zmierzać do Fortecy Zabójców Lotosu, osoba ci towarzysząca, niezależnie od tego, kto nią będzie, poprosi cię o rozmowę. Niebo wyjawi prawdę i potwierdzi wcześniejsze przypuszczenia, wyjawiając to, że coś do ciebie czuje. Identycznie zachowa się Gwiazda Zaranna i / lub Jedwabna Lisica (jeśli odpowiednio pokierowaliśmy romansem). W tym momencie, niezależnie od tego czy postanowiłeś uporać się z przygodami, które ukrywa dla ciebie w sobie Jadeitowe Cesarstwo jako mężczyzna czy kobieta, zmuszony będziesz wybrać albo Jedwabną Lisicę, albo Niebo. Wybierając Niebo (grając postacią męską) zakończysz romans zarówno z Gwiazdą Zaranną, jak i Jedwabną Lisicą. Wybierając z kolei Gwiazdę Zaranną i / lub Jedwabną Lisicę (grając postacią męską) sprawisz, że szanse na dalszy romans z Niebem przepadną z kretesem.

Jeśli planujesz kontynuowanie romansu z Niebem, porozmawiaj z nim ponownie po ukończeniu zadań związanych z Fortecą Zabójców Lotosu. Okaże się, że preferuje on bardziej osoby podążające ścieżką Otwartej Dłoni, a wszystkim tym, którzy idą drogą Zaciśniętej Pięści, będzie pochlebiał nieco mniej, aczkolwiek nie będzie to miało jakiekolwiek wpływu na losy waszego związku. Następnie zapyta cię o skrywane w głębi uczucia.

Rozdział Czwarty

Gdy wciąż będziesz zainteresowany romansem z Niebem, postanowi się on do ciebie zbliżyć tuż przed twoją wielką walką. Nie będzie chciał jednak powiedzieć za dużo o uczuciach, które do ciebie żywi, dopóki sam go do tego nie zachęcisz.

Jeśli zależy ci na kontynuacji romansu, wybieraj odpowiednie opcje dialogowe, bowiem wszystkie szorstkie i lekceważące Niebo odpowiedzi, spowodują, że wasz związek legnie w gruzach.

W końcu nadejdzie ta chwila i Niebo powie ci, że... cię kocha! Oświadczy również, że chciałby usłyszeć, że i ty wybrałeś tę drogę, w której to on jest drugą połówką.

Rozdział Piąty

Piąty rozdział to ten, w którym nie wydarzy się kompletnie nic, co mogłoby mieć wpływ na prowadzone przez ciebie romanse. Jedyne co powinieneś zrobić, to przed zakończeniem rozdziału wyposażyć się w klejnoty zwiększające twój urok i intuicję, ponieważ mogą one odegrać znaczącą rolę i niezmiernie się przydać w rozdziale szóstym.

Rozdział Szósty

Niezależnie od tego jaką masz płeć, w tej chwili nic nie będzie miało znaczenia... Postaraj się być miłym w rozmowie z Niebem, ponieważ to pozwoli ci utrzymać kontrolę choć do tego wspaniałego momentu...

Źródło: jadeempire.wikia.com

Komentarze

0
·
Dla mnie to jest trochę niewyjaśnione... Niebo przeżyje czy nie? Proszę o szybką odpowiedź Chodzi mi tylko o to czy moja bohaterka i on bedą razem, bo na końcu gry jest napisane coś o grobie, na którym co roku są kwiaty... Trochę mnie to zaniepokoiło...
0
·
Ten grób jest jego córki, a Niebo i bohaterka żyli długo i szczęśliwie
0
·
Dziękuję serdecznie;)
0
·
Co sadzicie o niebie? Dla mnie to on jest dość przystojny:)
0
·
Jeżeli gramy facetem i chcemy być z Niebo to nie możemy romansować z żadną postacią ponieważ wtedy nic nam nie wyjdzie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...