Style Walki Bronią

3 minuty czytania

Jest to styl, którego próbkę możemy zaczerpnąć już na samym początku gry u Mistrza Gujina, przebywającego w Dwóch Rzekach. Najlepiej walczy się mieczami, ponieważ są bardzo szybkie i dobrze sprawdzają się w walce. W tym typie walk niezwykle ważne jest skupienie. Jedynym minusem tych broni jest fakt, iż nie działają one na duchy. Osobiście polecam walkę dwoma mieczami, z którymi wrogowie nie mają szans.

Wybraniec Fortuny

Jak go zdobyć: Można go otrzymać od Gujina.

Właściwości: Podstawowy styl walki mieczem. Dość silny, nawet szybki – nic nadzwyczajnego. Podczas używania Wybrańca Fortuny stale jesteśmy w ruchu, dzięki czemu czasem trafiamy tych, których pierwotnie trafić nie chcieliśmy. Styl ten można rozwijać.

fortuna

Miecz Smoka

Jak go zdobyć: Można go kupić u Kowala (Kuźnia) w stolicy Cesarstwa za 10000 yang.

Właściwości: Ulepszona o 25% wersja Wybrańca Fortuny. Zachowuje ona wszystkie ulepszenia, którymi obdarzyliśmy poprzednika.

miecz

Oczy Smoka

Jak go zdobyć: Nasza postać otrzyma go, jeśli nie powiadomimy Karmazynowej Khany o zamachu, który na nią przygotowano i po prostu pokonamy ją w turnieju na Arenie.

Właściwości: Jest to kolejna wersja Wybrańca Fortuny, lepsza o 25% w stosunku do Miecza Smoka. Podobnie jak tamten, ten styl również zachowuje wszystkie ulepszenia, a w dodatku pozwala na walkę nie jednym, lecz dwoma mieczami.

oczy

Demoniczny Miecz

Jak go zdobyć: Można go znaleźć w kościach znajdujacych się nieopodal miejsca, w którym znajduje się nasza postać, kiedy trafi do Krainy Duchów.

Właściwości: Zadaje obrażenia o 50% większe od Wybrańca Fortuny, jednak, by móc z niego spokojnie korzystać, trzeba mieć dobrze rozwinięty Umysł, ponieważ czerpie spore ilości Skupienia.

demoniczny miecz

Karmazynowe Łzy

Jak go zdobyć: Zdobędziemy go, jeśli ostrzeżemy Karmazynową Khanę o planowanym zabójstwie.

Właściwości: Jest to najlepszy ze Stylów Walki Bronią – bardzo szybki, bardzo silny, a w dodatku mający duży zasięg. Jest o 75% lepszy od pierwotnego Wybrańca Fortuny. Używając go walczymy dwoma mieczami z taką sprawnością, dzięki której jesteśmy praktycznie niepokonani.

lzy

Złota Gwiazda

Jak go zdobyć: Można go otrzymać od Gujina.

Właściwości: Podstawowy styl walki kijem, który jest nieco wolniejszy od miecza, zadaje nieco mniej obrażeń, ale ma znacznie większy zasięg. Styl ten można rozwijać.

gwiazda

Nieskazitelny

Jak go zdobyć: Można go kupić u Kowala (Kuźnia) w stolicy Cesarstwa za 7500 yang.

Właściwości: Ulepszona o 25% wersja Złotej Gwiazdy. Zachowuje wszystkie ulepszenia, którymi obdarzyliśmy poprzednika.

nieskazitelny

Demoniczny Kij

Jak go zdobyć: Można go znaleźć w kościach leżących w trawie nieopodal wejścia do Niedokończonego Grobowca w Nekropolii.

Właściwości: Ten styl zadaje o 50% więcej obrażeń od Złotej Gwiazdy. Postacie o słabym Umyśle nie będą mogły zbyt długo z niego korzystać, ponieważ czerpie dużo Skupienia.

demoniczny kij

Mirabelle

Jak go zdobyć: Można go otrzymać po wykonaniu zadania "Obcokrajowiec".

Właściwości: Mirabelle to najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel Stylów Walki Bronią. Jego największą zaletą jest ogromna ilość zadawanych obrażeń. Niestety jest również najwolniejszym stylem, a w dodatku zużywa bardzo dużo skupienia, co skłania wszystkich używających go do jednego wniosku – nie warto inwestować w ten styl.

miecz

Zemsta Tanga

Jak go zdobyć: Można go otrzymać, jeśli pozwolimy Czarnemu Wichrowi walczyć z Kai Lanem w finałowej walce na Arenie.

Właściwości: Wyjątkowy i niepowtarzalny styl, który pozwala na walkę... dwoma toporami. Jest nieco wolniejszy od innych, ale z pewnością ma w sobie więcej uroku.

zemsta

Który styl tobie podoba się najbardziej?

Komentarze

0
·
Coś jest nie tak znalazłem wszystkie zwoje i nie mam żmiji , dlaczego ???
0
·
Zdobyłeś wcześniej umiejętność "Żelazna Dłoń"? Jeśli tak, to wiedz, że jeden skill wyklucza drugi - jeśli masz ŻD, to nie możesz mieć Żmii i odwrotnie: jeśli masz Żmiję, to nie możesz mieć ŻD.
0
·
Dla mnie najlepsza jest Zemsta Tanga
0
·
Osobiście uważam ze to własnie Mirabelle jest najlepszą bronią w grze. Jeśli postać stawia przede wszystkim na umysł to przy maksymalnych ulepszeniach jesteśmy w stanie bez problemu pokonać nią każdego 1 v 1 oraz grupy wolniejszych przeciwników. Idealna przeciw golemom.
0
·
I to jest świetne w tej grze, każdy z graczy inaczej podchodzi do możliwości, jakie ona oferuje.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...