Jedwabna Lisica

3 minuty czytania

jedwabnalisica

Jedwabna Lisica to jedna z trzech możliwych opcji romansowych w Jade Empire. Prowadzenie z nią romansu jest możliwe zarówno dla graczy wcielających się w postać mężczyzny, jak i wszystkich tych, których fascynuje granie kobietą...

Rozdział Drugi

W rozdziale drugim nie wydarzy się nic ważnego. Co prawda Jedwabna Lisica nieco z tobą poflirtuje, to jednak żaden z dokonanych wyborów nie będzie mieć w przyszłości znaczenia dla waszego związku.

Rozdział Trzeci

To właśnie w tym rozdziale przytrafi ci się okazja na bliższe poznanie Jedwabnej Lisicy. Jeśli stanie się ona dla ciebie celem romansowym numer jeden, to śmiało będziesz mógł regularnie z nią rozmawiać na przeróżne tematy, a tym samym lepiej poznawać jej osobowość. Będziesz mógł również dowiedzieć się, jak to jest być księżniczką oraz jak się ona czuje jako Jedwabna Lisica. Prowadzone przez was konwersacje mogą w przyszłości mieć wpływ na wybór ścieżki Otwartej Dłoni (jako księżniczka) / Zaciśniętej Pięści (jako Jedwabna Lisica), którego będzie musiała dokonać.

Graczom wcielającym się w postać męską będzie zdecydowanie łatwiej zalecać się do Jedwabnej Lisicy. Wszyscy grający kobietą muszą częściej rozmawiać z Jedwabną Lisicą, a temat pachnący miłością poruszać bardzo łagodnie i delikatnie.

Pierwszą ważną rozmowę przeprowadzicie niewiele przed tym, kiedy to zobowiążesz się wykonać zadanie dla Zabójców Lotosu. Rozmowa z pewnością będzie bardziej dyskretna, a wybrane w niej opcje dialogowe będą mieć duże znaczenie dla waszego związku. Pamiętaj o tym, aby nie wybierać odpowiedzi szorstkich i lekceważących, ponieważ w większości przypadków takie rozwiązanie kończy kwitnący między wami romans.

Kolejna ważna rozmowa będzie mieć miejsce, gdy ukończysz wszystkie zadania, które zobowiązałeś się wykonać dla Zabójców Lotosu. Podczas niej swoimi odpowiedziami będziesz mógł jeszcze bardziej ukierunkować Jedwabną Lisicę na ścieżkę Otwartej Dłoni / Zaciśniętej Pięści. Generalnie rzecz biorąc, będzie to dobra okazja do namówienia Jedwabnej Lisicy, aby podążała tą samą ścieżką co ty, ponieważ w tej sytuacji nie będzie się ona sprzeciwiać i z chęcią dostosuje się do twych rad.

Kiedy będziesz zmierzać do Fortecy Zabójców Lotosu, osoba ci towarzysząca, niezależnie od tego, kto nią będzie, poprosi cię o rozmowę. Jedwabna Lisica w tym momencie zaskoczy cię, wyjawiając prawdę o tym, że coś do ciebie czuje. Tak zachowa się Gwiazda Zaranna i / lub Niebo (jeśli odpowiednio pokierowaliśmy romansem). Jeśli wybierzesz którąś z nich, związek z drugą automatycznie zakończy się. Analogicznie odrzucając uczucia którejś z kobiet, zakończysz z nią romans. Jeśli z kolei zdecydujesz się uniknąć rozstrzygnięcia i dzięki aluzji zmierzać w kierunku podwójnego romansu, Jedwabna Lisica zademonstruje swoje progresywne podglądy na temat świata, a Gwiazda Zaranna będzie zdezorientowana. Jednak najważniejszym jest, że wybierając to rozwiązanie, nie zakończysz żadnego z romansów.

Rozdział Czwarty

W tym rozdziale nie stanie się nic ważnego. Będziesz prowadzić najzwyklejsze rozmowy, z których tylko jedna będzie mieć znaczenie, a wydarzy się podczas drogi na spotkanie z Cesarzem. Ponownie zostaniesz zaczepiony przez towarzysza, który będzie podążać u twego boku. Podobnie jak w rozdziale trzecim, w tym również będziesz mógł zakończyć któryś z romansów lub kontynuować je, poprzez wybieranie odpowiednich opcji dialogowych. Jeśli nadal będziesz zmierzać w kierunku trójkąta z Gwiazdą Zaranną i Jedwabną Lisicą, dziel swą miłość i uczucia równomiernie, ponieważ jest to jedyne uczciwe rozwiązanie, umożliwiające zrealizowanie założonego planu.

Rozdział Piąty

Piąty rozdział to ten, w którym nie wydarzy się kompletnie nic, co mogłoby mieć wpływ na prowadzone przez ciebie romanse. Jedyne co powinieneś zrobić, to przed zakończeniem rozdziału wyposażyć się w klejnoty zwiększające twój urok i intuicję, ponieważ mogę one odegrać znaczącą rolę i niezmiernie się przydać w rozdziale szóstym.

Rozdział Szósty

Szósty rozdział jest wyjątkowy, ponieważ on przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania. Będzie się w nim liczyć każde słowo, więc staraj się wyjaśniać dziewczynom wszystko tak jasno i przejrzyście, jak to tylko możliwe.

Jeśli zdecydujesz się na Gwiazdę Zaranną (i odrzucisz Jedwabną Lisicę), to zbliży się do ciebie z radością, pocałujecie się i pochłonie was noc...

Jeśli zdecydujesz się na Jedwabną Lisicę (i odrzucisz Gwiazdę Zaranną), to zbliży się do ciebie z radością, pocałujecie się i pochłonie was noc...

Pamiętaj o tym, że gdy twoja decyzja będzie inna w stosunku do tego, co mówiłeś wcześniej, stracisz obie dziewczyny i będziesz spać samotny.

Jeśli jednak uznasz, że nadal podtrzymujesz swą pozycję i nie możesz się zdecydować na wybranie jednej z nich, dziewczyny zgodzą się i w trójkę spędzicie trochę czasu razem. Nie mam pojęcia jak duży musisz mieć urok, aby przekonać je do tego rozwiązania, lecz z pewnością nie obejdzie się bez wyposażenia w najlepsze klejnoty zwiększające twoje szanse.

Źródło: jadeempire.wikia.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...