Style Walki Wręcz

3 minuty czytania

Style Walki Wręcz są najczęściej używanymi stylami w Jade Empire. Być może dlatego, że nie ma w grze wrogów z odpornością na obrażenia przez nie zadawane, a być może dzięki temu, iż nie zużywają energii. Trzy dominujące style to szybki Skaczący Tygrys, zrównoważone Legendarne Uderzenie oraz powolny, lecz destruktywny Biały Demon.

Legendarne Uderzenie

Jak go zdobyć #1: Początkowy styl Wu Kwiatu Lotosu i Geniusza Lu.

Jak go zdobyć #2: Można go kupić od Liściastej Włóczni w Wielkim Południowym Lesie za 6000 yang.

Jak go zdobyć #3: Można go kupić od Zin Bu za 7500 yang.

Właściwości: Początkowy styl postaci zrównoważonych. Przydatny szczególnie na początku gry, ze względu na szybkość, siłę i zasięg. W dalszym etapie warto jednak zastąpić go Skaczącym Tygrysem, który jest dużo szybszy, a co za tym idzie – lepszy.

legendarystrike

Skaczący Tygrys

Jak go zdobyć #1: Początkowy styl Uczonej Ling i Mnicha Zeng.

Jak go zdobyć #2: Można go kupić od Zin Bu za 10000 yang.

Właściwości: Jest to bardzo dobry styl odzwierciedlający zwierzę ujęte w nazwie. Osoby używające go skupiają się na szybkości i sile, dzięki którym ataki ich przypominają cięcia pazurami wściekłej bestii. Główna postać używając tego stylu wpada w istną furię siejącą śmierć, w której jest w stanie pokonać każdego przeciwnika.

leapingtiger

Tysiąc Cięć

Jak go zdobyć #1: Początkowy styl Świetlistej Jen Zi i Wściekłego Minga.

Jak go zdobyć #2: Można go kupić na Arenie u Słodkiej Trucicielki Lin za 13200 yang.

Właściwości: Styl wręcz niemożliwie szybki, choć zadający stosunkowo małe obrażenia. Jeśli uda się wykonać szybką, a przede wszystkim nieprzerwaną serię, jest szansa na pokonanie wroga za jednym zamachem.

thousandcuts

Pijany Mistrz

Jak go zdobyć: Można go otrzymać tylko i wyłącznie wtedy, gdy do naszej postaci przyłączy się Pantoflarz Ho.

Właściwości: Niepowtarzalny styl, którego w inny sposób się nie zdobędzie. Jego ogromną siłę widać w braku szybkości, co idealnie pokazuje jaki naprawdę ten styl jest – mocny i ociężały. Aby podtrzymywać działanie tego stanu, należy regularnie zbierać butelki z winem wyrzucane przez Pantoflarza Ho.

drunkenmaster

Biały Demon

Jak go zdobyć #1: Początkowy styl Tygrysa Shen.

Jak go zdobyć #2: Można go kupić od Zin Bu za 12500 yang, ale tylko i wyłącznie po ukończeniu Areny.

Właściwości: Jest to inna wersja Pijanego Mistrza – co prawda nieco wolniejsza, ale znacznie silniejsza. W sam raz dla wszystkich śmiałków, którzy ponad kilkanaście ciosów średniej mocy przedkładają jeden, ale naprawdę potężny.

whitedemon

Żelazna Dłoń

Jak go zdobyć: Aby go poznać, należy znaleźć trzy doktryny medytacji: Żelazną Dłoń – Kowadło, Żelazną Dłoń – Kuźnia i Żelazną Dłoń – Ogień. Po ich odnalezieniu i zapoznaniu się z tym stylem, nasza postać nie będzie mogła przyswoić sobie stylu Żmiji.

Właściwości: Styl silny, lecz stosunkowo powolny. Śmiało można go nazwać najładniejszym i najefektywniejszym stylem w grze.

ironpalm

Żmija

Jak go zdobyć: Aby go poznać, należy znaleźć trzy doktryny medytacji: Oko Żmii, Zęba Żmii i Łuskę Żmii. Po ich odnalezieniu i zapoznaniu się z tym stylem, nasza postać nie będzie mogła przyswoić sobie stylu Żelaznej Dłoni.

Właściwości: Jest to prawdopodobnie najsłabszy styl w Jade Empire. Szybkie i wykonywane z doskonałą precyzją kombinacje nie przynoszą oczekiwanych skutków, bowiem każdy cios jest stosunkowo słaby.

viper

A ty którym stylem będziesz walczyć?

Komentarze

0
·
Po tylu latach i tylu przejściach Jadeitowego Mistrza, opis Żmijki zupełnie nieadekwatny. Jest to najlepszy styl, ze względu na dote którą nakłada.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...