wow_malfurion
World of Warcraft

Na oficjalnej stronie internetowej gry World of WarCraft opublikowana została obszerna lista porad i wskazówek dla graczy zainteresowanych uczestnictwem w bitwach rozgrywanych na terenach Doliny Aterac – największego z pól bitewnych dostępnych w grze.

Lista zawiera porady dotyczące zarówno początkowych etapów zabawy (uzupełnianie zapasów, zbieranie zadań, formowanie grupy), etapów późniejszych (ataki/obrona wież, przejmowanie/obrona cmentarzy, kawaleria, jednostki specjalne itp.), a także ogólne wskazówki dla przedstawicieli poszczególnych klas odnośnie ich roli i sugerowanego zachowanie podczas bitw. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

Dungeon Siege II

Dobry start Dungeon Siege II!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dungeon Siege II spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem na amerykańskim rynku o czym najlepiej świadczy fakt, iż średnia ocen gry kształtuje się na poziomie 80% (wg serwisu GameRankings.com), a w pierwszym tygodniu swojej obecności na rynku Dungeon Siege II uplasowało się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier na komputery PC!

Wiedźmin

Drugi tydzień z Wiedźminem trwa!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina – gry CDProjektu, trwa właśnie drugi tydzień z Wiedźminem. Udostępnionych zostało dużo więcej nowych screenów, wywiady oraz 3 filmiki przedstawiające możliwości wyboru w fabule, system walki i engine graficzny. Wszystko na stronie.

Mage Knight: Apocalypse

Mage Knight: Apocalypse – nowe informacje

Dodał: , · Komentarzy: 0

O Mage Knight: Apocalypse było głośno w maju. Gra ta jest kolejnym kamykiem w lawinie gier Action – RPG, którą producenci szykują nam w przyszłym roku. Niedawno doczekała się premiery swojej strony internetowej. Aczkolwiek poprawniej byłoby mówić o stronie – teaserze (witryna reklamowa), gdyż serwis ten na razie jest nastawiony nie tyle na przekazywanie informacji, co na robienie dużego wrażenia na potencjalnym odbiorcy, ze względu na swą efektowność. Samych materiałów tam raczej nie znajdziemy – zamieszczono tam jedynie krótką informację o grze, screenshoty oraz trailer.

Natomiast w sobotę na serwisie ToTheGame pojawiło się sporo nowych screenshotów z Mage Knight: Apocalypse. Obrazki przedstawiają to, czego można się spodziewać po grze konsolowego potentata – piękną, nieco jRPGową grafikę, która prawdopodobnie będzie, niestety, główną zaletą produktu. Jak mówi ostatnie zdanie zwiastuna "Apokalipsy":"Your fight to save the world begins this spring". Niezbyt optymistycznie (pod względem jakości fabularnej i merytorycznej MK:A) to brzmi, ale poczekajmy jeszcze na więcej informacji.

World of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment poinformował, że już ponad jeden milion amerykańskich graczy regularnie opłaca abonament World of WarCraft, co daje wynik ponad czterech milionów abonentów na całym świecie!

"To wielka satysfakcja widzieć tak wielu nowych i powracających graczy codziennie logujących się do świata World of WarCraft" oznajmił z tej okazji Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel firmy Blizzard Entertainment. "Dzięki wsparciu ze strony naszych partnerów handlowych, World of WarCraft osiągnął ponad milion aktywnych graczy na długo przed swoją listopadową rocznicą."

Nie bez znaczenia dla ogromnego sukcesu World of WarCraft jest ciągłe wsparcie ze strony twórców gry. Regularnie udostępniane uaktualnienia, m.in. usprawniające rozgrywkę oraz zawierające nowe elementy świata gry, pozwalają grze ewoluować, czyniąc ją bardziej atrakcyjną zarówno dla aktywnych jak i nowych graczy.

Od chwili wydania na terenie Ameryki Północnej, World of WarCraft zadebiutował również w Australii, Nowej Zelandii, Europie oraz niedawno, 7 czerwca 2005, w Chinach, gdzie w ciągu jednego miesiąca znalazł 1.5 miliona subskrybentów, oraz Singapurze. Przed końcem tego roku gra swoją premierę będzie mieć również na Tajwanie.

Dungeon Siege II

Demo Dungeon Siege 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis GamersHell od jakieś czasu hostuje demo Dungeon Siege'a 2. Jest to ostatnia możliwość przetestowania tego produktu przed premierą polskie wersji językowej. Niestety jest jedno 'ale' demo zajmuje 'jedyne' 1.4gb. Jeżeli mimo to ciągle jesteście zainteresowani to kliknijcie tutaj.

Inne

Michael Dashow opuścił szeregi Blizzarda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niezwykle utalentowany i doświadczony artysta, posiadający siedmioletni (1998-2005) staż pracy w szeregach studia Blizzard Entertainment zrezygnował z piastowanego stanowiska... Stało się to przy okazji przenosin Blizzard North do głównej siedziby producenta w Irvine w Kalifornii.

Wielu z Was zapewne w ogóle nie kojarzy tej persony z produktami firmy... Uwierzcie, że efekty jego pracy oglądaliście niemalże na każdym kroku grania w Diablo II czy Diablo II: Lord of Destruction. Największy wpływ włożył w stworzenie postaci walecznego Barbarzyńcy oraz tajemniczej, aczkolwiek uroczej Czarodziejki. Czyli dwóch, spośród pięciu postaci z klasycznej wersji Diablo II. Powołał je do życia od przygotowania projektu, poprzez etap modelingu, teksturowania, animacji i innych efektów wizualnych. Myślę, że wielu fanów zgodzi się ze stwierdzeniem, że wykonał kawał profesjonalnej pracy!

Wczytywanie...