Przedsprzedaż polskiej wersji Witcher RPG

1 minuta czytania

Wydawnictwo Copernicus podzieliło się z nami szczegółami odnośnie polskiego wydania papierowych przygód wiedźminów, czyli "Witcher RPG". Pierwsze sesje w ojczystym języku zagramy pod koniec lata, zaś zamawiając podręcznik w przedsprzedaży możemy liczyć na rabat.

wiedźmin rpg,witcher rpg

Nie tak dawno mogliśmy zapoznać się z darmowym starterem, lecz tak naprawdę czekaliśmy na polską wersję "Witcher RPG", której anglojęzyczne egzemplarze trafiły do sprzedaży w sierpniu zeszłego roku. Okazuje się, że to właśnie w tym samym miesiącu będziemy mogli nabyć podręcznik po polsku. Długo czekaliśmy, ale przynajmniej przedsprzedaż pozwoli nam trochę zaoszczędzić względem ceny premierowej, którą ustalono na 179 PLN.

Jeśli jednak zakupicie tę pozycję do 30 czerwca bezpośrednio ze sklepu wydawnictwa Copernicus, to możecie liczyć na to, że z konta zniknie wam "jedynie" 159 PLN (plus koszty wysyłki). Wydaje się, że to dość sporo, ale nie zapominajmy, iż z okładki kusi nazwisko Pondsmith (tak, ten sam, czyli ojciec Cyberpunka), zaś rozpoznawalne uniwersum to dodatkowy magnes.

witcher rpg

Niestety, recenzenci wersji anglojęzycznej narzekali na pewne rozbieżności między prozą Sapkowskiego a pomysłami CD Projekt RED, jak też wskazywano na dość liczne błędy w druku. Pozostaje mieć nadzieję, że polskie wydanie zostanie przygotowane dużo solidniej i dzięki temu chętniej wcielimy się w przedstawiciela jednej z ośmiu ras, jak też spróbujemy podążyć ścieżką samego wiedźmina.

Efekt poznamy dopiero w sierpniu, bowiem to wtedy rozpocznie się wysyłka zamówień składanych przedpremierowo.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...