riese

Plany FajnychRPG na ten rok

Jak Was niedawno informowaliśmy, nie będzie polskiej edycji "Earthdawna". Chociaż zespołowi Fajnych RPG udało się reaktywować Magię i Miecz, to nie spoczywają na laurach! Mają w planach wydanie podręcznika przeznaczonego do Savage World.

savage, savage world

Możecie głosować na jedną z ośmiu pozycji w ankiecie na stronie portalu. Twórcy zaznaczyli jednak, że nie będzie to definitywna decyzja, a wskazówka dla nich.

W rozwinięciu newsa przedstawiamy szersze opisy każdego z podręczników.

Weird War II – dodatek do Savage Worlds, dzięki któremu będziecie mogli przeżyć niezwykłe przygody w okresie Drugiej Wojny Światowej. Określenie „Weird” nie znajduje się tu jednak przez przypadek – na swojej drodze spotkacie także dziwaczne istoty, zjawiska i eksperymenty, które zrodziła Wojna!

Savage Worlds: Science Fiction – nowe rasy, Zawady i Przewagi, sprzęt i wrogowie, a wszystko w klimacie futurystycznym. Companion zawiera dodatkowe zasady i pomysły przydatne dla fanów wszelkiego typu science fiction – od cyberpunku po space operę.

Savage Worlds: Fantasy – nowe przedmioty, potwory, moce, Zawady, Przewagi i więcej. Skarbnica pomysłów dla klimatu fantasy, przyda się niezależnie od tego, czy zamierzacie polować na smoka, czy eksplorować lochy.

B&B: Jalizar – City of Thieves – w tym dodatku do Bestii i Barbarzyńców poznacie od podszewki Jalizar, Miasto Złodziei. Od nowych Przewag, przez nowy Sprzęt aż po masę pomysłów na przygody, to pozycja obowiązkowa dla fanów Krain Morza Grozy!

B&B: Gladiators of the Dominion – zostań gladiatorem i walcz o życie, bogactwo i sławę na spalonych słońcem arenach Krain Morza Grozy! Podręcznik zawiera także narzędzia dzięki którym będziecie w stanie przeprowadzić nietypowe ligi walk gladiatorów w świecie Bestii i Barbarzyńców.

Accursed – setting do Savage Worlds, w którym zagracie jako przeklęte potwory, chcące zemścić się na siłach zła za to, kim się stały. Gdy świat zostaje pogrążony w mroku i znikąd nie widać pomocy, to w rękach potwornych bohaterów pozostaje walka o jego losy. Czy tym nietypowym herosom uda się odkupić swoje winy?

Dragon Kings – nietypowy setting fantasy autorstwa Timothy’ego Browna (współtwórca m.in. Dark Sun), bogaty w oryginalne frakcje i rasy. Świat rządzony wieki temu przez Smoki popada w chaos wraz z ich niespodziewanym odejściem. Podręcznik jest niezależnym od systemu dodatkiem, który możecie wykorzystać z dowolną mechaniką, lub jako źródło inspiracji. Będzie do niego prawdopodobnie dołączona broszurka dotycząca Savage Worlds.

Deadlands: Przygody – jeśli chcecie więcej przygód do Deadlands, możemy je dla was zorganizować! Mamy do dyspozycji Don’t Drink The Water, Saddle Sore oraz Guess Who’s Coming to Donner. Wszystkie trzy możemy wydać po polsku, jeśli tylko was one interesują.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...