Magia i Miecz – podsumowanie crowdfundingu

1 minuta czytania

Zakończyła się już akcja crowdfundingu pisma Magia Miecz, które powróci do zbiorowej świadomości fanów gier RPG już w sierpniu. Z tej okazji wydawca pokusił się o krótkie podsumowanie całej akcji zbierania funduszy.

magia i miecz

Michał "Puszon" Stachyra, czyli wydawca nadchodzącej odrodzonej wersji czasopisma Magia i Miecz. postanowił podsumować całą akcję crowdfundingu tej niegdyś kultowej marki. Z zamieszczonego podsumowania można wyczytać, że pierwszy numer pojawi się w sprzedaży tak jak planowano, czyli w sierpniu.

Wszystko to za sprawą zebrania kwoty o 400% przewyższającej oczekiwania twórców. Dzięki darczyńcom nie tylko udało się zwiększyć planowaną objętość pisma, ale także wydawca zastanawia się nad wydaniem specjalnym.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Magia i Miecz utrzymają się na rynku prasy fantastycznej, który w naszym kraju znajduje się naprawdę w kiepskiej kondycji. Czy kultowa marka wystarczy, by osiągnąć zadowalające wyniki sprzedaży?

Komentarze

0
·
Świetne inicjatywa, fajnie że to wypaliło. Sam też sypnąłem goldem.
Z tego co mówią autorzy prawdopodobnie pismo trafi do szerszej dystrybucji, mimo nieprzekroczenia ostatniego progu (100 000).
To chyba jedna z bardziej udanych akcji w Polsce.
0
·
Dobrze, że postarali się także o ebook, bardziej poręczna wersja niż składowanie kolejnego pisma na półce.
0
·
Też sypnąłem troszkę złociszy i teraz czekam aż mi przyślą pisemka do domu
0
·
To pismo jest jedyne w Swoim rodzaju, Bardzo się ciesze że wraca.
0
·
Szkoda tylko, że to będzie kwartalnik, choć z drugiej strony na rynku nie wiele się dzieje w skali miesiąca...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...