riese
The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – O czym będzie nowe DLC?

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: wtorek, 28 sierpnia 2012

I wreszcie poznaliśmy zawartość nowego DLC do "Skyrim". Nosi nazwę "Hearthfire", a co oferuje?

Al'a Simsowe możliwości. Przede wszystkim będziemy mogli zakupić ziemię, na której będzie można wybudować własny dom, a z poniższego filmiku, który jest zwiastunem nowego rozszerzenia, wnioskuję, że czeka nas także hodowla zwierząt. Nasz budynek może przybrać różne wielkości – od jednopokojowego przybytku po rozległą posiadłość, zawierającą zbrojownię, bibliotekę, ogród, laboratorium, stajnię, kuchnię... To jednak nie wszystko, bo pojawią się także nowe przedmioty – między innymi stół kreślarski i warsztat cieśli, służący do przekształcania wydobywanych kamieni. Twórcy dodali też możliwość adoptowania dzieci!

"Heartfire" ukaże się na Xbox Live 4 września i będzie kosztował 400 MSP. Niestety nie wiadomo kiedy pojawi się na PC i PS3. Nie wiem, jak wam, ale mnie nowe DLC bardzo się podoba i na pewno je zakupię. A wy?

Komentarze

Bhaal998 · wtorek, 28 sierpnia 2012, 17:52
0
Heh, a myślałem, że prima aprylis jest 1 września. Sims 3: Skyrim? Nie kupie.
Hassan' · wtorek, 28 sierpnia 2012, 22:28
0
Znaczy sam pomysł jest fajny (właśnie obejrzałem trailer, ciekawostka, obejrzałem go ze swoją dziewczyną, która nałogowo tnie w Simsy i o dziwo jej się podobało znacznie bardziej niż mnie, ciekawe czemu?), ale treści do Skyrima to on żadnej nie wprowadza.

Wrócenie do gry RPG i to opartej na epice po to, żeby trzasnąć sobie domek? Może jakbym trzaskał kolejny playthrough, ale już po przejściu i zrobieniu większości rzeczy w grze... Nah.
Sosna · wtorek, 28 sierpnia 2012, 22:35
0
Dokładnie, gdyby udostępnili to od początku to byłoby to na spory plus, ale ja też nie mam zamiaru dopłacać za takie rzeczy.
Bhaal998 · wtorek, 28 sierpnia 2012, 23:19
0
W zasadzie budowanie własnego domu może być ciekawe - ale adopcja dzieci? Błagam. Tym bardziej, że pewnie ze swoimi dziećmi będą tak samo rozbudowane dialogi jak ze swoją małżonką...
Lionel · środa, 29 sierpnia 2012, 11:11
0
Bo dzieci i ryby głosu nie mają .

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...