The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – Odtworzenie w grze bitwy z "300"

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: poniedziałek, 30 lipca 2012

Fani cały czas mnie zadziwiają i udowadniają, że mają ciekawe pomysły i są niezwykle kreatywni. Tym razem odtworzyli walkę Spartan z filmu 300 w "Skyrimie" za pomocą edytora gry i konsoli poleceń. Muszę przyznać, że efekt jest powalający.

Autor dobrze zaprezentował bitwę Spartan, na dodatek odtworzył ją chyba w stu procentach z filmu, lecz mimo to przeróbka jest raczej do obejrzenia na raz. Ale fanom "300" na pewno się spodoba.

A teraz informacja o rozszerzeniu do "Skyrim" – "Dawnguard". Przeprosin za niedoinformowanie graczy może nie ma, ale Peter Hines, szef marketingu Bethesdy powiedział, że wkrótce pojawią się informacje o wydaniu dodatku na PC i PS3. Czy ktoś nadal jest nim zainteresowany?

Komentarze

Courun Yauntyrr · poniedziałek, 30 lipca 2012, 21:11
0
Fajnie zrealizowane, chociaż w newsie można by się zastanowić, czy Spartanie to nie ogół społeczeństwa polis, a więc niewolnicy (heloci) oraz Lacedemończycy. Tylko ci ostatni dostarczali wojsk, a wyjąwszy lekkie oddziały periojków, dochodzimy do wniosku, że walczyli najlepsi i jedyni posiadacze pełni praw - spartiaci. No ale nie jesteśmy na lekcji historii

Razi mnie brak hełmu u Leo(nidasa). Nawet szalony król walczy w hełmie
Sosna · poniedziałek, 30 lipca 2012, 22:36
0
Oj czepiasz się, spartiaci to też spartanie, a Leonidas jest pewnie bez hełmu żeby było widać że to on. Kolejny pokaz umiejętności fanów, ciągle mnie zastanawia po co oni to robią

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...