wow_malfurion

The Elder Scrolls V: Skyrim z zupełnie nowym silnikiem

the elder scrolls v: skyrim

Chwała Bogu, dzięki Mocy, radosne Alleluja. Chyba w niedzielę rzucę parę brzęczących monet na tacę, bo gdybym przeczytał, że znów modyfikują ten bubel zwany Gamebryo, to przysięgam, że wyskoczyłbym przez okno piszcząc jak mała dziewczynka. Tyle nerwów, niezliczona ilość załamań nerwowych i ta okropna bezsilność, gdy odkrywaliśmy kolejny błąd niszczący przyjemność z rozgrywki oraz powodujący, że cały klimat szedł elegancko w krzaki.

To jednak koniec! Niech Ci ziemia lekką będzie Gamebryo. Zdychaj w pokoju stary pierdzielu, bo nowe idzie!

Chyba nikt nie będzie tęsknił za tym silnikiem, szczególnie, że od pewnego czasu był on już graficznie przestarzały, a nawet za czasów swojej świetności potrafił spłatać niejednego psikusa. Jak zaćwierkał Nick Brecon, jeden z menadżerów Bethesdy odpowiedzialny za kontakt ze społecznością:

„Możemy potwierdzić, że silnik TES V: Skyrim jest kompletnie nowy. I wygląda fantastycznie. To nowy silnik graficzny/rozgrywkowy opracowany w naszym studiu. Więcej informacji już wkrótce.”

Pierwsze karty zostaną odkryte pod koniec stycznia, kiedy to do kiosków trafi najnowszy numer GameInformera ze Skyrim na okładce. Mam tylko nadzieję, że chłopcy tym razem wyciągną wnioski i bardziej się postarają – kolejnego rozczarowania już chyba nie przeżyje.

Premiera gry została ustalona na 11 listopada 2011 roku. Tytuł trafi równocześnie na platformy PC, Xbox 360 i PS3.

Komentarze

0
·
Osobiście cieszę się, że będzie nowy silnik, ale jak by był Gamebryo nie obraziłbym się

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...