Space Dealer – nowy patronat Game Exe!

Informacja prasowa

Dla wszystkich naszych użytkowników interesujących się grami przeglądarkowymi, mamy kolejne soczyste wieści z tej tematyki – objęliśmy patronat nad grą wydawaną przez Essencegame, mowa oczywiście o kosmicznym handlarzu czyli o 'Space Dealer'. Zawarcie tej współpracy jest powodem do małego pochwalenia się, nasz serwis został pierwszym patronującym temu tytułowi. Tak czy siak, wolicie pewnie dłużej nie czytać tego wstępu i zapoznać się z tym, co ta produkcja ma do zaoferowania, zacznijmy jednak od trailera...

A o to jak twórcy przedstawiają swoją produkcję:

Rok 2382, w odległej galaktyce swoją przygodę rozpoczyna niedoświadczony Kosmiczny Handlarz. Eksploruje kosmos, szukając nowych rynków zbytu na towary, którymi handluje aby zarobić swoje pierwsze Kosmiczne Kredyty. Po drodze kuszą go misje specjalne z poszczególnych planet oraz zlecenia od przemytników, które uznawane są przez galaktyczne władze za zakazane!

Czy uda mu się zdobyć potężne doświadczenie i rozbudować swój statek? Czy wstąpi do jednej z Korporacji i rozpocznie swoją przygodę u boku setek innych handlarzy?

space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe

Na co czekasz? Potężny Świat w Space Dealer Online: Explore, Trade and Build stoi otworem przed Tobą!

W grze Space Dealer: Explore, Trade and Build masz za zadanie zdobywać punkty i trofea, rozbudowywać swój statek kosmiczny, rozwijać 7 cech własnego pilota (walka, mechanika, pilotaż, handel, robotyka, silniki i technologie obcych) i realizować zlecenia i misje specjalne. Aby to zrobić, musisz zarabiać Kosmiczne Kredyty (wirtualna waluta w grze), zdobywać Nanomaszyny, niezbędne do zakupu nowych modułów do statku oraz paliwo – potrzebne do przelotów pomiędzy planetami, które uzupełnia na każdej planecie.

Do osiągnięcia celu jest wiele dróg w Space Dealer:

  • handel surowcami z różnymi planetami (15 rodzajów surowców),
  • realizacja misji i zleceń pobieranych z planet: dostarczanie surowców,
  • transport ładunku, zagadki do rozwiązania, walka z piratami (dynamiczna mikro-gra zręcznościowa),
  • przemyt towarów zakazanych,
  • eksplorowanie przestrzeni wokół planet – jeśli posiadasz Mapy Gwiezdne.
space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe

Podczas gry napotkasz bardzo wiele misji i zleceń do realizacji. Od prostego dostarczania surowców dla potrzebujących mieszkańców planet, przez przemyt towarów uznawanych za zakazane w galaktyce po transport ładunków pomiędzy planetami w poszczególnych sektorach. Uważaj jednak – podczas realizacji misji może Cię złapać kosmiczna policja lub zostaniesz zauważony przez rządowe statki – a Twoje stosunki dyplomatyczne z planetą zostaną obniżone!

Dodatkowo realizuj się w wyścigach na czas – misje z określonym czasem na realizację! Możesz również wziąć misje bitewne i walczyć z Kosmicznymi Piratami w dynamicznej mikro-grze zręcznościowej! Do realizacji misji pomoże Ci Raport Handlowy, który wskaże gdzie i w jakich cenach są poszczególne surowce potrzebne do realizacji misji!

Za każde zlecenie otrzymujesz zapłatę – Kosmiczne Kredyty, czasami dodatkowe Nanomaszyny oraz Punkty Doświadczenia. Gdy Twój pilot awansuje – możesz rozwijać jego cechy, dodając do wybranych cech dodatkowe punkty.

space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe

Możesz dołączyć do wybranej lub stworzyć własną Korporację i grać z innymi graczami, wspólnie zdobywając punkty w Korporacji i piąć się w rankingach razem z innymi graczami!

Dodatkowe, podstawowe opcje to:

  • wiadomości pomiędzy graczami,
  • Twoi Znajomi w grze – możesz mieć ich ile tylko chcesz,
  • Poleć Znajomego – za każdego gracza, którego polecisz – po dołączeniu do gry zyskasz Bonus – +25 Punktów Doświadczenia oraz 250 Kosmicznych Kredytów!

Gra jest bezpłatna w pełnej wersji. Dostępne są opcjonalne dla graczy funkcje Premium, które służą do zakupu dodatkowych Kosmicznych Kredytów, dodatkowych Nanomaszyn, Paliwa oraz Abonamentów dających potężne przyspieszenia dla graczy, którzy na takie opcje się zdecydują.

space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe space dealer, essencegame, pierwszy patronat w sieci, gry przeglądarkowe

Space Dealer: Explore, Trade and Build to pierwsza, autorska gra wydawnictwa Essencegame, które zajmuje się designem i wydawnictwem gier planszowych. Gra została wykonana na autorskim silniku Essencegame – GP ENGINE . Space Dealer: ETB będzie mocno rozbudowywany o kolejne galaktyki i nowe planety. Dodatkowo co kilka dni rynek surowców będzie się zmieniał w poszczególnych galaktykach. Dodawane będą codziennie zupełnie nowe misje do realizacji dla graczy! Przygotuj się również na specjalne Eventy i misje, których w grze nie zabraknie!!

Zarejestruj się za darmo już teraz i graj w kosmicznej grze Space Dealer: Explore, Trade and Build!

Komentarze

0
Gość_Misza* ·
Fajna gierka!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...