dziki_lad

Black Crusade – nowy partner GameExe!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

black crusade, mmorpg, gra przeglądarkowa, światowid

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z twórcami gry Black Crusade – polskiej przeglądarkowej produkcji MMORPG. Od dnia dzisiejszego, będziemy was informować o wszelkich nowościach dotyczących tego tytułu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przeczytajcie notkę informacyjną umieszczoną poniżej bądź odwiedźcie stronę gry.

Rynek polskich gier przeglądarkowych z gatunku MMORPG doczekał się nowej pozycji. W grze Black Crusade gracz będzie miał okazję wcielić się w postać średniowiecznego wojaka, przemierzającego trakty i leśne ścieżyny, odkopującego skarby i zwalczającego zło wszelakie. Brzmi znajomo? Owszem, lecz tym co wyróżnia grę spośród wielu innych jest średniowieczny klimat na który postawili autorzy. Świat w którym się znajdziemy posiada bogatą, oryginalną oprawę graficzną rodem ze średniowiecznych ksiąg.

Doświadczenie twórców sprawiło, iż dużą wagę przywiązują do fabuły. Naszym głównym celem jest podróż na Górę Gór, w celu zgładzenia Światowida, zsyłającego na ludzkość najgorsze potworności. Zanim jednak dojdzie do ostatecznej konfrontacji, bohater którego będziemy prowadzić przemierzy wiele krain – każda kraina to osobna wyspa, na którą musimy przepłynąć – i ubije hordy stworów. Monstra które bić będziemy, w dużej mierze zostały zaczerpnięte z mitologii słowiańskiej, dzięki czemu przyjdzie nam się zmierzyć z takimi okropnościami jak Dziad Borowy, Południca, Ćmok, Morowiec, czy też Leszy. Na tym jednak nie koniec, bestiariusz jest iście przeogromny gdyż prócz potworów powalczymy ze zwykłymi zwierzętami, rzezimieszkami oraz potężnymi bossami. Uwierzcie mi, są tego całe setki. Do każdego stwora dopasowany jest ręcznie rysowany klimatyczny rysunek.

black crusade, mmorpg, gra przeglądarkowa, światowid

W walce używać będziemy średniowiecznego ekwipunku, którego w grze jest całe zatrzęsienie! Tysiące różnego rodzaju itemków oraz setów czeka na odkrycie. Niektóre dostępne są w kramach i u handlarzy, inne wypadają z pokonanych mobków, jeszcze inne odkopać można z ziemi lub zdobyć w misjach (questów jest naprawdę spora ilość!).

black crusade, mmorpg, gra przeglądarkowa, światowid

Dużą wagę przywiązano do systemu gildii (klanów), dzięki którym gra staje się o wiele ciekawsza. Wstąpienie do jednej z nich pozwala cieszyć się nowymi możliwościami, m.in. daje szansę wzmocnienia personalnych statystyk każdego członka, umożliwia skuteczną walkę z najpotężniejszymi z bossów, czy też stwarza okazję do zdobycia własnego zamku – potencjalnej siedziby głównej każdego klanu.

black crusade, mmorpg, gra przeglądarkowa, światowid

Autorzy są przyjaźni graczom i otwarci na wszelkie ich sugestie. Najlepsze pomysły mają szansę zostać wprowadzone do gry. Do tego dochodzą eventy, konkursy na forum i stale aktywny czat – czuć, że gra żyje!

black crusade, mmorpg, gra przeglądarkowa, światowid

Spośród wielu dodatków, które są regularnie wprowadzane do gry wymienić należy: możliwość stworzenia własnego średniowiecznego avatara, ciekawy system walk PvP, Zaułek Handlarzy pozwalający nam zarobić trochę grosza, a dla umilenia czasu grę w kości. Rzecz jasna to tylko część z możliwości jakie oferuje nam gra. O jej prawdziwym potencjale można przekonać się samemu poprzez szybką rejestrację, do której z całego serca zachęcam!

Arek Lewandowski

Komentarze

0
·
Co się stało z tą grą? Ślad po niej zaginął
0
·
padła kilka lat temu, koder odszedł
0
·
O taka fajna gra była...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...